Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 07:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Problem Reakcja Rozwiązane. Cóż to jest? Otóż to typowy trik pozwalający na zajmowanie różnych krajów.

Załóżmy że chcą przejąć kraj X.
Krok 1
Problem:
Najpierw wmawiają ludziom że w kraju X panuje okrutna dyktatura, że w kraju X jest źle. Tworzą tym samym Problem, który należy rozwiązać. "Przecież nie mogą patrzeć na cierpienia innych"

Krok 2:
Reakcja
W tym etapie organizują rewolucje w państwie X podstawiając swoich ludzi. Społeczeństwo dochodzi do wniosku, że skoro jest rewolucja to napewno w tym państwie jest źle, a w dodatku terroryzm i ogólny syf.
Teraz zaczyna się Ludzie się przekonują do tego że musi być rewolucja. Wówczas państwo któe chce przejąć państwo X zaczyna się publicznie zastanawiać co ma z tym zrobić. (reakcja)

Krok 3:.
rozwiązanie W końcu przychodzi rozwiązanie. Nie ma wyboru trzeba uwolnić państwo X od dyktatury. Społeczeństwo się z tym zgadza. I właśnie na tym etapie następuje rozwiązanie obalenie dyktatora a w rzeczywistości przejęcie kraju.

Znajome?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL