Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny » OOBE

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Próba obudzenia
PostNapisane: 27 wrz 2012, o 14:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Świadomie tego nie próbowałam. Miałam pare razy sytuację, że w nocy w czasie snu czułam, ze chce się obudzić i nie mogłam - miałam wrażenie, że krzyczę, rzucam się itd. W każdym z tych przypadków widziałam się - tak jakbym stała obok siebie i w każdym z przypadkow leżałam albo martwa albo ranna. Gdy opowiedziałam pewnej osobie o tym - powiedziała mi, że to jest znak, że dusza wychodzi z ciała - jednak nurtuje mnie, czemu widzę się w takich okolicznościach?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2013, o 14:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Myślę, że to paraliż senny. Występuje każdej nocy jako zabezpieczenie, by podczas snu ciało w odruchu nie poruszyło się i nie spadło.
Niekiedy człowiek się budzi i nie może poruszyć ciałem. To oznacza, że nerwy zostały zablokowane - wystąpił błąd w mózgu, który twierdzi, że nadal śpisz. Myślę jednak, że to się pojawia, gdy nagle ze snu wskakujemy w pełną świadomość. Wtedy ciało nie dostrzega tego i nadal jest blokowane, uniemożliwia ruch. Potrzeba też nieco czasu zanim się przebudzi.

To co widziałaś to sceny wytworzone przez podświadomość w reakcji na strach świadomości.

_________________
Moje FB: https://www.facebook.com/amon.resner

https://ommani.pl/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL