Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sty 2017, o 20:45 

Podziękowań: 0
PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE PRAWA PRZYCIĄGANIA!
Profesjonalny mityng motywacyjny.
Poznaj zasady i zmień swoje życie w dzieło sztuki!
Zapisy trwają do 13 lutego 2017 roku!
Dlaczego powinieneś tam być?!:
Po 1: dowiesz się czym jest prawo przyciągania i dlaczego naprawdę działa!
Po 2: otrzymasz solidną dawką motywacji, która znacznie ułatwi Ci osiągnięcie dowolnego celu.
Po 3: poznasz praktyczne zastosowanie 4 kroków Prawa Przyciągania i dowiesz się w jaki sposób wprowadzić je do własnego życia!
Po 4: spotkasz się z ludźmi, którzy podobnie jak Ty szukają rozwiązań swoich problemów!
Po 5: nauczysz się praktycznego sposobu na wyznaczanie swoich życiowych celów, ustalanie priorytetów oraz poznasz techniki, dzięki którym osiągniesz każdy, założony przez siebie cel!
Po 6: zobaczysz, że magia słowa "NIE" działa! - staniesz się asertywnym i zostaniesz pozytywnym egoistą, dzięki czemu oczyścisz umysł i otworzysz się na działanie Prawa Przyciągania!
Po 7: poznasz sposób na tworzenie afirmacji w dowolnej dziedzinie życia.
Po 8: dowiesz się czym są negatywne kody, co to są strefy komfortu i dlaczego tak skutecznie ograniczają Twój rozwój!
Po 9: zdobędziesz wiedzę na temat nawyków i dowiesz się, jak w krótkim czasie całkowicie zmienić swoją postawę!
UZUPEŁNIENIE: Pisząc wczoraj zapomniałem o jednym:) dzięki uczestnictwu w mityngu zapoznasz się także z kilkoma pilnie strzeżonymi informacjami, min. z zakresu: w jaki sposób absolutnie i w 100% skutecznie "wyłączyć" myślenie i oczyścić umysł!
Dla każdego z uczestników zainteresowanych udziałem w spotkaniu przygotowałem małą niespodziankę! Otrzymasz ode mnie CAŁKOWICIE ZA DARMO egzemplarz mojej pierwszej książki pt. "Manifest Zwycięzcy" - weź życie we własne ręce i stań na podium! - w formie e-booka. Ale to jeszcze nie wszystko!
15 pierwszych zadeklarowanych uczestników spotkania, którzy zapiszą się na nie do 10.02.2017 roku otrzyma ode mnie bezpłatne wsparcie w dążeniu do lepszego życia! To 1 godzina w miesiącu na kontakt z Tobą i to ... DOŻYWOTNIO!
Zapraszam również tych "bardziej odważnych" :) z Was do współtworzenia spotkania. Z chęcią wysłuchamy historii motywacyjnych związanych z zastosowaniem Prawa Przyciągania, które odniosło w Waszym życiu konkretne skutki! Ilość miejsc na autoprezentację uczestników: 5.
Zapraszam Was bardzo serdecznie.
Spotkanie zaplanowane jest na 2-3 godziny.
Koszt uczestnictwa w całym spotkaniu: 100 złotych / osobę.
Mityng odbędzie się w Warszawie 11 marca 2017 roku pod warunkiem uzyskania minimum 30 zadeklarowanych uczestników.
Pozdrawiam i życzę wszystkim WSPANIAŁEGO DNIA!

motywacja@manifestzwyciezcy.pl
Twój Osobisty Doradca Sukcesu

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt