Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poznajmy się.
PostNapisane: 25 mar 2014, o 22:10 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Chcę się przywitać.
Jestem indywidualistą, szukam sam wciąż nie wiem czego, po prostu chcę uciec od iluzji świata. Nie potrafię się odnaleźć.
Akurat trafił się po raz kolejny taki okres zagubienia, akurat jak mnie poznajecie. Pierwsze wrażenie, no tak.
Żyję wedle zasady, że ''nic się nie dzieje bez przyczyny'', może to tylko próba usprawiedliwienia wszystkiego co mnie spotyka a może to rzeczywiście nieuniknione skutki.
Moją wartością jest świadomość poprzez doszukiwanie się prawdy.
Może i to też jest moim celem, jednak czuję, że jest coś jeszcze, coś czego do tej pory nie spotkałem, to uczucie tajemniczej pustki.

Początkowo tyle.
Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 09:06 
Kreator

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Cześć bracie :D :P.
Zawsze jak już myślę, że się odnalazłam, gubię się jeszcze bardziej.
Powodzenia w odnajdywaniu tego czegoś ;).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Poznajmy się.
PostNapisane: 26 mar 2014, o 10:56 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Witaj i rozgość się , może właśnie tu na tym forum sie odnajdziesz :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Poznajmy się.
PostNapisane: 27 mar 2014, o 00:01 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Cześć. Miłego pobytu na forum;p


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL