Poziomy rozwoju duszy - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2016, o 20:29 
Administrator

Podziękowań: 605
Skąd wiesz? Ja też widzę kolory, cały czas się ich uczę, bo nigdzie jeszcze nie natrafiłam na trafny opis... Co to jest skala bsm? Jaką techniką to się mierzy, wahadełkiem?

Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 lis 2016, o 22:19 

Podziękowań: 30
Ewelina napisał(a):
Skąd wiesz? Ja też widzę kolory, cały czas się ich uczę, bo nigdzie jeszcze nie natrafiłam na trafny opis... Co to jest skala bsm? Jaką techniką to się mierzy, wahadełkiem?

Tak, wahadłem, bo nic lepszego nie wymyślono od nastu tys lat.
Ja np mam wszystkie kolory tęczy i nic sie z tego nie wyznasz bo jestem jak choinka haha.
Kolory oznaczają aktywność czakr, a więc i cechy nad którymi aktualnie sie pracuje.
Np moc będzie w czakrze podstawy która barwi aure na czerwono. Nie widać w aurze cyferek, dlatego poziom rozwoju można tylko wyczuć jasnowidzeniem mentalno-przyczynowym. A tak sie dziwnie składa że wahadło jest kompatybilne z tym jasnowidzeniem które potrzebuje monitora, albo wewnętrznego wyświetlacza albo właśnie zewnętrznego wahadła.

Skala Bovisa. Na początek wystarczy najprostsza żeby ją poczuć.

Pytasz Skąd wiem, dobre pytanie, nie pamiętam czasu gdy tego nie wiedziałem

Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2016, o 15:19 
Administrator

Tylko, że moje wahadełko żyje własnym życiem, dlatego wolę ufać swojemu widzeniu, odczuciom... W zasadzie powinnam zrobić nowe, może będzie lepiej działać ;)

Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2016, o 02:00 

Może lepiej kupić z pracowni baja wahadło egipskie białych energii.

Ale jeśli masz za niski poziom jasnowidzenia przyczynowego to wahadło nie będzie działać. Wtedy niema szans na matematyke w rozwoju duchowym. Jeyne wyjście rozwijać mentalne cechy jak mądrość światłość rzeczywistość by zwiększyć poziom jasnowidzenia przyczynowego.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2016, o 19:33 
Administrator

Nie za bardzo uznaję wahadełka, które wcześniej dotykały inne osoby - zwłaszcza, że ich nie znam. No niestety - brak zaufania... Co to jest jasnowidzenie przyczynowe?

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2016, o 19:47 

Wahadła białych energii same sie oczyszczają. Nie ma więc potrzeby zachowania sterylności energetycznej.

Jasnowidzenie przyczynowe czy mentalne czuje przyczyne i skutek, ma bardzo szerokie pole działania ale nie ma widzenia takiego jak jasnowidzenie eteryczne.

Zresztą są cztery rodzaje jasnowidzenia. Najbardziej popularne jest eteryczne które widzi aure i nie tylko oraz emocjonalno buddyczne, odczuwanie tego co czują inni, to też telepatia i uzdrawianie.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2016, o 20:02 
Administrator

To rzeczywiście przyczynowe jest u mnie najmniej rozwinięte.
Gdzieś się tego nauczyłeś (dobrze odmieniam?) ?

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2016, o 09:46 

Lata medytacji z różnymi tematami, wiedza sama przychodzi. Zamiast na pustke to medytowałem na wszystko co mi do łba przyszło :-P

Ps. Nie przywiąuje wagi do odmian językowych, gdyż nie jestem fundamentalistą językowym :)

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2016, o 11:22 
Administrator

Chodziło mi o to czy jesteś mężczyzną, czyli dobrze Cię odebrałam.
Też kiedyś bardzo dużo medytowałam, medytacją można też uczynić zwykłe czynności i to jest piękne. Mam pewne doświadczenia związane z medytacją, które zastanawiają mnie, jak masz czas to mogłabym Ci je przedstawić i może masz jakieś podpowiedzi co do nich, może coś Ci przyjdzie do głowy... Widzę, że masz sporo wiedzy i podchodzisz dość racjonalnie do wielu tematów, a to jest niestety rzadkością, dlatego chwytam okazję :P haha

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2016, o 11:34 

Tak, i'm facet :)

Też lubie medytować w ruchu, zwłaszcza przy czynnościach nie wymagających 100% uważności na tym co sie robi. Wtedy całe życie jest medytacją i nie marnuje sie czasu na głupie siedzenie w kwiacie lotosu.
Ostatnio medytuje z uczuciami, mega doświadczenie :D

Czasu mam sporo, w przerwach w pracy zerkam co na forum.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt