Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 22:48 

Podziękowań: 30
Mało świadomy umysł może zwariować gdy sie mu zwalą na łeb emocje i myśli z poprzedniego wcielenia. Najpierw trzeba zbudować podstawy by nie runąć pod ciężarem problemów.
Wielu popełniło samobójstwa lub skończyło w domu wariatów, albo wpadli w uzależnienia. Dlatego lepiej niczego nie przyspieszać sztucznie. Ryzyko jest spore, każda decyzja może wywołać kilkadziesiąt innych na których nie będzie wpływu bo siła emocji i myśli z poprzedniego wcielenia może przejąć kontrole nad obecnym.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:09 
Administrator

Podziękowań: 605
Kiedy świadomie rozpoczęłam swoją ścieżkę rozwoju duchowego, jedną z pierwszych rzeczy, jakie zaczęły do mnie napływać były poprzednie wcielenia i nigdy z tego powodu nie wariowałam, byłam wręcz zadowolona. To zależy od indywidualności osoby, jej lęków i przekonań na dany temat.

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 01:10 

Podziękowań: 30
zdarza sie otwarcie poprzednich wcieleń u dzieci 5 lat i młodszych i starszych. Ale zawsze jest wynik doświadczenia z przeszłości i posiadania wyższej emanacji niż przeciętna u ludzi.

Tytuł: Re:
PostNapisane: 16 sty 2017, o 11:17 

Podziękowań: 0
Ewelina napisał(a):
Kiedy świadomie rozpoczęłam swoją ścieżkę rozwoju duchowego, jedną z pierwszych rzeczy, jakie zaczęły do mnie napływać były poprzednie wcielenia i nigdy z tego powodu nie wariowałam, byłam wręcz zadowolona. To zależy od indywidualności osoby, jej lęków i przekonań na dany temat.

i od czego zaczełaś? jak się przygotowałaś do tego ??

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2017, o 14:57 
Administrator

Podziękowań: 605
Ja zaczęłam od medytacji, celowo nie czytałam na ten temat od razu, żeby sobie nie przeszkadzać we własnych odczuciach. Wprowadzałam się w stan autohipnozy bardzo często i wiele wniosków z tego wyciągnęłam, z tych poprzednich wcieleń, to pozwoliło mi zrozumieć pewne rzeczy i je zaakceptować, a niektóre zmienić. Głównie rozwój duchowy to praca ze sobą, odkrywanie siebie i poszerzanie świadomości. To jest najważniejsze.
Później przyszło ćwiczenie widzenia i czucia, ale z tym szło mi bardzo szybko w porównaniu do pracy z lękami i tematem emocji. Każdy indywidualnie powinien do tego podejść, nie sugerując się kimś innym, ponieważ mamy inne doświadczenia, inne blokady, lęki... Nie można się ograniczać, wszystko jest względne tylko nie nasza wola.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt