Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2017, o 14:12 

Podziękowań: 0
Witam :)
Rzadko pamiętam sny, jednak kiedy już jakiś zapadnie mi w pamięć okazuje się, że powtarzają się w nim te same motywy. Niemal w każdym jestem w metrze lub na stacji/dworcu, ewentualnie w tle przejeżdża pociąg (na co dzień prawie wcale nie korzystam z komunikacji). Często w snach przechodzę różnymi podziemiami.
Może opiszę ostatni sen:
Byłam w drodze powrotnej do domu, szłam przez zatłoczony peron i mijało mnie dużo ludzi (jako jedyna szłam "pod prąd") nagle zatrzymał mnie młody mężczyzna, wziął za rękę i odeszliśmy bez słowa w jeszcze innym kierunku. Później prowadził mnie wąskimi uliczkami wzdłuż jakichś sklepów i knajp i podziemiem. W pewnym momencie snu zorientowałam się, że zgubiłam torebkę (motyw gubienia czegoś we śnie też się u mnie powtarza) puściłam jego rękę i powiedziałam, że muszę wracać szukać torebki a on poszedł dalej. Na końcu snu znalazłam się w metrze ale przysiadłam na ławce bez torebki, i z poczuciem smutku i rozczarowania, że puściłam tą osobę.

Jak można to interpretować?

Pozdrowienia

Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2017, o 11:30 

Podziękowań: 30
brak samodzielności lub tęsknota by ktoś poprowadził przez życie, jednak gdy ktoś prowadzi to zawsze sie coś gubi, własne doświadczenie

Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2017, o 22:19 

Podziękowań: 95
W snach też widać jak się poruszamy w astralu twój sen to pokazuje, miejsca takie tak jak w rzeczywistości pełnią te same rolę.
Poruszanie się po torach ... czyli drogi od punktu do punktu do jakiegoś celu, działania dotarcia do czegoś ...w zależności co w danej chwili jest ważne i do czego dążymy. Metro to podziemia ..więc poruszanie się po niższych poziomach astralnych, jak widzisz tłoczno tam ( wspólne społeczne itp.. cele i przestrzenie ) Ogólne podróżniczka jesteś, jak każdy się gdzieś szlaja do czegoś dąży.
Ty wracałaś do domu .. do domu wewnętrznego, ..jak mówisz idzesz po prąd .. czyli nie z tłumem, na przeciw przeciwko ruchowi w jakim się inni poruszają. Jesteś indywidualistka zapewne wszystko robisz inaczej niż inni ..to też świadczy o odwadze i determinacji.
Młody koleś to dusza osoba która coś robi, coś w stylu przewodnika w danej sferze ale wskazał Ci inny kierunek. ( możliwe że przejdziesz lub zainteresujesz się czymś nowym, nowa droga lub spojrzenie doświadcenie czegoś nowego .. Torebka bagaż ( obciążenia) jak i najpotrzebniejsze rzyczy-- wartości ... portfel - sprawy finanse, telefon - kontakty, komunikacja ... itp.. Zgubienie to może być że zapominasz lub przestają być ważne dla Ciebie pewne sprawy przyziemne a trzeba tu funcjonować. Przyjrzyj się wzorcom miłości ( opuszczenie) i warto bardziej lubić siebie i wierzyć w siebie ... prowadzenie przez innych czasem na moment jest dobre ale trzeba bardziej się usamodzielnić .. :)

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt