Powtarzający sen o martwych i płonących dzieciach - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 maja 2018, o 14:48 

Podziękowań: 0
Przez 7 nocy miałem sen o powtarzającym się wątku: Chodziłem ulicami swojego miasta i napotykałem martwe dzieci i niemowlęta leżące na ulicach. Wszystkie miały pogodną twarz. Czasem wchodziłem do budynków i w pokojach leżały martwe dzieci (od 1 do 5) a obok nich bawiły się i śmiały, klaskały i gaworzyły żywe niemowlęta. Mój spacer po mieście kończyłem w podziemiach rynku, gdzie otwierałem ogromne, ciężkie drzwi i widziałem w środku wiele palących się ogniem dzieci. Jedne biegały, inne siedziały. Nikt nie krzyczał. Ze środka buchał taki żar, że ja nie mogłem wejść do środka. Dzieci się nie spalały, nie cierpiały, były radosne. Niektóre niepalące się dzieci wbiegały do tego pomieszczenia i wybiegały paląc się... z uśmiechem na ustach.

Sen kończył się groźbą wielkiego wybuchu dwóch potężnych walizek, które zostawiałem w tych podziemiach. Był tylko mały, stłamszony wybuch. Miasto ocalało. Ja czułem satysfakcję.

Ten sen powtarzał się codziennie i rozbudowywał do momentu wybuchu. Budziłem się spokojny, wręcz zadowolony.
Szukałem koniecznie wyjaśnienia, którego nie mogłem znaleźć. W końcu znalazła się osoba, która powiedziała mi, że to są Dzieci Światłości. Od tej chwili przestały się śnić.
Ktoś może to skomentować?

Ostatnio edytowano 21 maja 2018, o 08:55 przez Rafael, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2018, o 13:13 
Administrator

Podziękowań: 605
Bardzo ciekawe to co Ci ta osoba powiedziała :)

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt