Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 gru 2012, o 20:55 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Jutrzejszy dzień będzie niezwykłym sprawdzianem dla całego społeczeństwa, bowiem uwaga większości osób zostanie skupiona na końcu świata - przez niektórych oczekiwane wydarzenie jest utożsamiane z apokalipsą, jaka ma się wydarzyć. Nie wydaje mi się, aby jutro czekała nas zagłada, ale..

Tutaj tym sprawdzianem będzie globalna świadomość. Według wielu badań i eksperymentów - myśli ludzkie mają niezwykle twórczą moc. Ciekawe co się jutro stanie, jeśli większość osób będzie mieć w świadomości koniec świata? Czy nasze myśli faktycznie przyciągną go jutro do nas?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2012, o 23:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Dla mnie to oznacza transformację, przeskok, większa swiadomość.

Mam nadzieje, że będzie mi dane doświadczyć takiej transformacji :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2012, o 23:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Podobno jutrzejszy dzień zapoczątkuje ten proces, jednak jego uaktywnianie może trwać nawet do kilku lat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 01:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Słuchy chodzą różne- ja np słyszałam, ze dzis jest ta przełomowa data, ze mielismy juz czas na to, zeby sie przygotowac do tego "skoku" i od teraz niektórzy odbiją znacznie mocniej.
Ale co za tym idzie, będą mogli pomagac tym pozostałym. Tak jak napisałes- od tej pory świadomość ludzka bedzie wzrastać.

Zobaczymy, co nam przyniesie ten "nowy świat" :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 09:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
zobaczymy co będzie ja wiem, ze już ze mną cos sie dzieje. Trafiłam tu i dzięki temu zaczeło się moje nowe życie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2012, o 09:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
ja już to odczuwam :D
Obudziłem się o 3 rano z takim wspaniałym uczuciem uniesienia. Po prostu super... I tak już od kilku godzin.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.net


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 13:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
a mnie udało sie dziś załatwic wszystko, co sobie założyłam i... zgubiłam przy okazji karte podarunkową :D
Poza tym czuję lekkie poruszenie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 17:19 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
A ja znalazłam to
http://www.youtube.com/watch?v=MQNnbugZ ... detailpage


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2012, o 15:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Ja poza wyraźnym zawiedzeniem na twarzach ludzi których mijałem tego dnia niczego szczególnego nie zauważyłem ani nie odczułem. Myślę że osiągniemy znacznie więcej będąc wzorem i inspiracją dla innych przez rok niż przez 12 tysięcy lat globalnych medytacji.

Poza tym uzdrawianie świata pod własne widzimiśę jakieś takie nieuprzejme mi się wydaje :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL