Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lip 2015, o 01:01 

Dołączył(a): 27 lip 2015, o 00:49
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witajcie, otóż mam pewne pytanie. Pewnego razu przed snem gdy mialem jeszcze lóżko ba wprost drzwi zauważyłem w nich postać mężczyzny dość wysokiego ponieważ praktycznie dotykal Glowa futryny postać ta patrzyła sie na mnie nie widziałem jego ust ani oczy widziałem tylko blada twarz. Oczywiście od razu zamknalem oczy ale za każdym razem kiedy to robiłem on tam stał. Po około 10 minutach zniknął oczywiście ja w tym czasie balem się cokolwiek zrobic wiec zamknalem oczy. Drugie takie "spotkanie" bylo ostatnio tzn. Jakies 3-4 dni temu. Byla to tez noc spalem gdy nagle jakby z rozkazu sie obudziłem i podniosłem spojrzałem na wprost a tam byl on. Znowu patrzył sie tym razem oparty byl o parapet. I jakby patrzył sie tylko tym razem widziałem jego usta które nie poruszały się oraz oczy które patrzyły sie znużeniem w moja stronę (mialem przemeblowanie wiec mam lóżko na wprost okna, a od drzwi odziela mnie szafa abym miał taki swój "kącik"). Serce zaczęło walić mi jak oszalałe oczywiście natychmiast zamknalem oczy ale jak ostatnim razem on opieral sie i nic nie robił. Po znowu ok 10-15 minutach zniknal. Czy ktos wie co to może znaczyć? Ostatnio czytałem o tablicy oijuia ale to nie jest zabawka i radzą nie bawić sie w to samemu "bawić". Czy wie ktos o co może chodzić?? Proszę o odpowiedz!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2015, o 10:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Velso odnoszę wrażenie że raczej przeraża Cię fakt widzenia tego ducha niż jego obecność.
Zastanów się coś Sobie wykreował, chodzi o twoje zainteresowania i pragnienia, może to część twojej drogi, tyle że kwestia po co ? czy interesujesz się mediumizmem ? Tabliczki nie polecam, bo to brama i mogą przeleść różne byty. Jeśli się tym interesujesz poglądaj Kim Russo, programy "Duch i ja" jesli znasz angielski Gliniarz i Jasnowidz program może też dużo Ci powiedzieć, kiedyś były polskie odcinki na stronach ale usunęli.
Nie musisz mieć żadnej tablczki aby wysłuchać ducha, kwestia jest taka na ile twój umysł sobie z tym poradzi.Piszesz że patrzył ze znużeniem. Może to twój jakiś przodek, duchy są różne.
Jak już bardzo chcesz wiedzieć może udaj sie do jakiegoś medium na sesję.
Duchy czasem się też przyplątują jak chcą być przeprowadzone, czasem wysłuchanie ich historii to już robi.
Powodzenia :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2015, o 14:13 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Velso, czy to nie czasem Twój przewodnik? :D Oni lubią sobie czasem robić "jaja", więc może dlatego Ci się pokazał. Przecież nic Ci nie robi, a jeśli jest Twoim przewodnikiem, to na pewno krzywdy Ci nie wyrządzi. Mnie się kojarzy właśnie z nim :)
Spróbuj z nim pogadać, w moim odczuciu ten "duch" to osoba z dużym poczuciem humoru, lubi sobie robić z Ciebie żarty ;)
U mnie w starym mieszkaniu też czasem stała kobitka, po prostu przychodziła popatrzeć czy osoba, która "u niej" mieszka dobrze się tym mieszkaniem opiekuje :) Wybrała sobie jedno miejsce i przez nią nie mogłam nieraz zasnąć ;)
Spróbuj z tym kimś pogadać, zrób to w myślach, nie musisz na głos. Tylko wycisz się, bo jeśli to Przewodnik, to dobrze by było, abyś go usłyszał, zamiast natłoku własnych myśli.
Super, że widzisz :) Ciesz się.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2015, o 15:29 

Dołączył(a): 27 lip 2015, o 00:49
Posty: 2
Podziękowań: 0
@Kamea hmm... Pragnienia i zainteresowania, przyznam że zawsze chciałem zobaczyć nie wiem jak to nazwać ducha, przewodnika, a może zjawę? Zawsze się tym interesowałem może nie wróżeniem bo mam dystans do takich rzeczy raczej wychodzę z założenia, że nikt nie może decydować ani "wywróżyć" twojej przyszłości bo to Ty decydujesz co się wydarzy w twoim życiu. Może to przez to, przez moje takie małe marzenie ukazał mi się ten Pan.
@Ewelina Jeżeli jeszcze raz będę miał okazję go zobaczyć spróbuję się wyciszyć (choć to nie jest łatwe w takim momencie) i porozmawiać z nim. Z góry dziękuję za odpowiedzi i uspokojenie mnie :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2015, o 16:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Velso jak na twoje "małe " marzenie to dość duży i wyraźny ten duch ..ha..ha.. uważaj czego pragniesz :)
I za nim "rzucisz rękawicę " dobrze się zastanów czy tego chcesz , bo zawsze ktoś i nie wiesz kto ją podniesie.
pa :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL