Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomocy!
PostNapisane: 21 wrz 2018, o 06:57 

Podziękowań: 0
Na poczatku moze napisze, ze mam 22 lata i jestem kobieta. Mam mocno wybujala wyobraznie i co noc najczesniej po kilka bardzo zawilych i rozbudowanych fabularnie snow. Na ogol sa one jednak ciekawe, przygodowe itd. Dzisiaj jednak obudzilam sie przerazona. Mialam krotki, 15 minutowy sen. Snilo mi sie, ze jestem u siebie w domu, w swoim pokoju i akurat sie budze. Na suficie bylo pelno owadow, prawdopodobnie pszczol (ewentualnie os), ktorych mocno sie boje. Do tego byly tam chyba jeszcze komary. Zerwalam sie z lozka i wybieglam do przedpokoju w ktorym jest lustro. W kuchni siedzial tez moj tata. Najpierw zauwazylam, ze kolo wlosow lata mi pszczola, ale jakos ja odpedzilam, moze zabilam. Nie pamietam. Pozniej patrzac na twarz mialam wielkie czerwone kulki, jakby ugryzienia, nastepnie one sie zmienily w takie male czarne plamy jak od komarow. Ojciec na moj widok az sie cofnal i poszedl zobaczyc pokoj. Krzyknelam na niego gdy wychodzil bo nie zamknal drzwi. Pozniej znalazlam sie w lazience. Na twarzy mialam mase zoltych robakow, poszukalam i na 99% byly to zolte biedronki. Nie atakowaly ale zajmowaly mi cala przestrzen wokol nosa, pod i nad oczami i byly tez chyba kolo ust. Pamietam ze sciagalam je garsciami i wrzucalam do umywalki pelnej wody. Chcialam wlasnie powiedziec tacie, ze sa tez pod oczami i co mam zrobic i wtedy sie obudzilam.
Umie ktos to wytlumaczyc, bo sennik nie pomaga.

Tytuł: Re: Pomocy!
PostNapisane: 27 wrz 2018, o 13:45 

Podziękowań: 0
Pokój to Ty i Twoje wnętrze, myśli, nieświadomość. Czy w ostatnim okresie nie spotkały Cię jakieś nieprzyjemności, kłótnie, plotki, pomówienia. Być może gryzą Cię jakieś dręczące myśli związane z plotkami na Twój temat. Dotknęły Cię a Ty chcąc o nich zapomnieć wyparłaś je ze świadomości.Jezeli nie, to bądź uważna i ostrożna w rozmowach z ludźmi.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt