Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 wrz 2018, o 15:20 

Podziękowań: 0
Witam. Mam pytanie: od wtorku co noc śni się mój zmarły dziadek, który najpierw pogroził mi palcem, potem gdy rozszyfrowalam o co mu chodzi, śnił mi się zadowolony, kiwał mi głową na potakiwanie i pomagał mi. Zaczęłam realizować plan dziadka, by ten mógł być spokojny w tych swoich zaświatach (głównie spotykałam ludzi, którzy mogliby pomoc w rozszyfrowaniu zagadki, ale z nimi nie rozmawiałam, tylko spotykałam na ulicy). Dziś śniło mi się po kolei kilka wydarzeń, z czego jedno wynikało od poprzedniego i dawało kolejny wątek następnym zajsciom we śnie i były one bardzo prawdziwe, realistyczne..Zgadzali się ludzie, droga, sytuację i wątki. Inna sprawa, że myślałam o tym, że to dziś może się wyjaśnić, ale jest cisza, a myślałam o tym intensywnie. Czy ten ciąg wydarzeń to moja wyobraźnia czy coś więcej, co można podciągnąć pod sen proroczy? Jak traktować te sny, zwłaszcza, że dziadek dziś uśmiechał się do mnie, trzymał kciuki i odwrócił się w kierunku tunelu. Proszę o najszybsze mądre odpowiedzi, co z tym fantem zrobić.

PostNapisane: 3 mar 2019, o 01:53 

Podziękowań: 6
Czasem bywa tak, że zmarli właśnie tak ci coś tłumaczą. Sny ze zmarłymi brałbym na poważnie.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt