Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 gru 2017, o 23:42 

Podziękowań: 0
sny o wodzie - 2 kolejne po sobie noce ...

1. ide jakas droga z moja kilkuletnia corka ... jeden krok i jakby wpadlysmy niespodziewanie do wody - cos jakby sie droga/chodnik/sciezka (?) nagle urwala a zamiast niej byla woda (jakies jezioro, rozlewisko?) po pachy ... probuje sie stamtad wydostac, brodze, ciagne corke za reke ze soba ... do brzegu daleko, cos jakby wenecja ale nad jeziorem - na brzegu jakkies festyny, karuzele, sklepiki, ludzie, ktos nas wylawia - wciaga do lodki, pomaga wyjsc na brzeg. woda nie przerazala mnie, byl dziwny niepokoj ale nie strach
2. wsiadam z moimi bliskimi do takiej zwyklej lodki - upominam sie u kogos o kapok dla bezpieczenstwa, dostaje taka smieszna chudziutka biala kamizelke ... kilka lodek polaczonych sznurkiem (w innych jakies nieznane osoby), plyniemy chyba jakby po morzu albo duzym jeziorze, nie widac juz brzegu, odczuwam troche lek, z naprzeciwka plynie szybko jakby duzy okret, prosto na nas, lodki sie rozdzielaja (?) tzn kilka na prawo a inne na lewo - srodkiem przeplywa ten duzy statek - jakby okret wojenny, duze fale nas kolysza ale lodki sie nie przewracaja ... nie pamietam zakonczenia

3. prawie w tym samym czasie co woda - sni mi sie moja kochana babcia ktora juz kilka lat nie zyje.
wogole rzadko miewam sny, a babcia nie pamietam zeby kiedykolwiek mi sie snila. poprzednie 2 - 3 sny z nia nie zapamietalam.
ostatni sen jednak tak, babcia czekala na nasze odwiedziny - cos nie moglam do niej dotrzec, potem babcia byla chora (miala straszne rany, strupy) potrzebowala mojej opieki, zeby ja mascia nasmarowac ... we snie plakalam :( bo mi jej tak zal bylo ... rozmawialysmy tez, ale nie wiem o czym.

sny o wodzie mialam jak corka miala infekcje gardla i wysoka goraczke ...

czy te sny cos wogole moga oznaczac ??? dlaczego babcia i woda jednoczesnie ???

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt