Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny » Dziennik snów » ots18

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pętla czasu
PostNapisane: 9 paź 2016, o 03:12 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Dzięki temu snowi wiem jak jedna decyzja moze zmienić los całej mojej historii
Zacznę od tego
Zapisałem się do wielu lekarzy
Na prawko planuję dopiero iść plus szkola jednoczesnie praca
Moim wehikułem czasu byla winda napędzana węglem
I sen pokazał mi ze jezeli zerwe z dziwczyną to poznam inną,zas w pracy i w szkole mi się nie powiedzie
Jezeli ją tylko zdradze to zdam
Pieniądze jezeli odpowiednio zagadam to będe je miał plus zrobie prawko i tutaj się zatrzymajmy
Wpadłem w pętke czasu cały czas konsekwencje przeruchania laski za mną szły nawet po cofnięciu się w czasie -To oznacza dla mnie ze kilkukrotnie tą samą rzecz robiłem zle
Wiem ze dziewczyna z ktorą zdradziłem moją darie za ktorymś razem była na tyle świadoma ze wiedziała ze jezeli skocze w przeszłość nie będę jej pamiętał,zas ja będe i to doskonale -Skoczyła ze mną cofneło nas do chwili przed skoczeniem -Matrix dał do zrozumienia ze nie eszystko na raz a tą samą dziewczynę spotkam jeszcze raz,lecz nasze drogi się rozejdą
Do dziewczyny
zagadałem po wyzywającym ubraniu pl-Przeswitywały jej sutki i mowie ale bym cię schrupał ...Energia seksualna,lecz dla niej to byl tez sygnał ze jestesmy sb przeznaczeni
Pozniwj nie będzie odwrotu sen si3 skonczył tak ze mam kase prawko nie mam dziewczyn ani obecnej ani tamtej


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pętla czasu
PostNapisane: 9 paź 2016, o 03:14 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Przypomne ze nie tylko jedną szkołę ale tez każdą inną zdam w tym studia
Zas w pracy mi się nie powiedzie bo zdradam z 16stką odbije się i w sql i w pracy będą o tym wiedzieć ze ta i ta i ja z nią ten tego


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pętla czasu
PostNapisane: 9 paź 2016, o 03:15 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
proszę o interpretację snu


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2016, o 21:22 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ciągle i ciągle Twoje sny opierają się na energii seksualnej i przerabiasz to już w snach, wg mnie i dobrze! Przestań się przejmować tymi snami, uznaj, że lepiej jak coś zdarzyło się we śnie, niż na jawie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pętla czasu
PostNapisane: 14 paź 2016, o 03:35 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
To raczej był proroczy sen bo juz się spełnia


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL