Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2014, o 04:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Technika przerzutu polega na tym, by przerzucić człowieka z pod wpływu jednego pasożyta energo.., pod wpływ drugiego, gorszego. Te pasożyty działają na zasadzie Problem-Reakcja-Rozwiązanie ( Znajome? :D )
===================================================
Marionetki Główne: Dobra Marionetka, Zła Marionetka, Marionetki drugoplanowe.
Scena: Środowisko Szkolne
Dobra Marionetka: Dobra uczennica, lubiąca naukę.
Złą Marionetka: Zła uczennica lubiąca dragi i znęcać się.
Cel pasożyta: przerzucenie Dobrej Marionetki do środowiska Złej Marionetki.
===================================================

Problem: Zła Marionetka zaczyna znęcać się nad Dobrą Marionetką.
Jak: Pasożyt już od dawna trzyma w swoich łapach złą marionetkę, wszczepiając jej wszystkie najgorsze emocje itp. Więc łatwo pociągnie za sznurki. Zła Marionetka zaczyna się znęcać nad Dobrą bo dostała taki sygnał od pasożyta.( oczywiście ona uważa że pasożyt to ona hehe). Dobra Marionetka jest coraz bardziej wycięczona psychicznie i emocjonalnie. Tak pasożyt tworzy problem.

Reakcja: Dobra Marionetka zaczyna odczuwać ból/złe emocje/chce skoczyć z bloku.
Jak: Pasożyt po prostu podłącza się pod jej czakry/umysł i wszczepia jej to + pokłady paskudnej energii którą bombardowana jest od złej marionetki.

Rozwiązanie: Wejście w świat Złej Marionetki, akceptacja ze strony złej marionetki, zaprzyjaźnienie.
Jak: Po licznych defragmentacjach osobowości ze strony pasożyta, Dobra marionetka sięga po dragi żeby uciec. Sięgnęła po dragi co jest równoznaczne z przeniknięciem do egregora Złej marionetki. To jest kwestja czasu zanim pasożyt zmieni Dobrą marionetkę w złą albo i gorszą niż Złą ( bo już jest w egregorze złej marionetki).

Istnieje powiedzenie: Ludzie się zmieniają. Tak, ale w wielu przypadkach jest to mutacja świadomości wywołana przez pasożyty energoinformacyjne + śmiecie od środowiska.

Istnieje powiedzenie: Ludzie się nie zmieniają: to dotyczy portali organiczych ( złe niezmienianie) oraz tych mądrych którzy nie dają sobie zmutować świadomości.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL