Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Panna - Baran
Charyzma i siła Barana zdobędzie Pannę, która podziwia go i dlatego poświęca mu szczególne względy. Z tego powodu Baran jest podekscytowany, stara się zrobić na Pannie dobre wrażanie, aby zyskać jej serce. Ich związek jest pełen radości, są na tym świecie jeden dla drugiego.

Panna - Byk
Panna w określonych przypadkach jest płocha, ograniczona i konserwatywna, dlatego błazenady i niepodważalna zuchwałość Byka nie pasują do jej charakteru w żadnym przypadku. Mimo że starają się znaleźć wspólne cechy, związek między nimi jest skazany na niepowodzenie.

Panna - Bliźnięta
To, że Panna jest płocha, nie oznacza jednak, że nie jest stanowcza. Wyznaje jasne, uporządkowane zasady, wartości i priorytety, dokładnie wie, czego chce od życia. Natomiast Bliźnięta żyją z dnia na dzień, nie planują, nie pozwalając jednak całkowicie decydować losowi, z czym nie zgadza się Panna. Ta dwójka nie odbiera na tej samej fali, dlatego nie będą razem czuć się spełnieni i szczęśliwi.

Panna - Rak
Albo z nadmiernej miłości albo zbytniego uporu będą o siebie wyjątkowo zazdrośni. Są zdolni jechać za tym drugim taksówką, śledzić go, a nawet wynająć prywatnego detektywa, aby odkrył zdradę. Z powodu tego wzajemnego braku zaufania będą bardzo cierpieć w związku.

Panna - Lew
Ich charaktery są całkowicie przeciwstawne. Różnią się sposobem myślenia, zachowania, a nawet porozumiewania się. Lew jest bardzo otwarty, lubi korzystać z życia, natomiast Panna jest romantyczną duszą i lubi, aby partner zgadywał jej myśli, pragnienia, o których nie musiałaby mówić. Z powodu tych różnic ich związek nie będzie trwał długo, a jego zakończenie zazwyczaj oznacza większe cierpienie Panny niż Lwa.

Panna - Panna
Ich związek bywa słodki jak miód, pełen romantyki i zaufania. Są dla siebie stworzeni, doskonale się rozumieją, słuchają jeden drugiego, a co najważniejsze – starają się ciągle mówić sobie słodkie słówka, ponieważ wiedzą, jak ważne jest to dla tej drugiej osoby. Kłótnie między nimi wybuchają rzadko i szybko przemijają.

Panna - Waga
Panna jest dokładna i dobrze wszystko wcześniej przemyśli, natomiast Waga jest impulsywna i rozmyślanie zostawia na później. Zbytnio nie angażuje się do związku z Panną. Pragnienia Panny często pomija, a ona nie toleruje tego typu zachowań. Kłócą się z powodu drobnostek, dlatego nawet o przyjacielskim związku między nimi nie może być mowa.

Panna - Skorpion
Pasują do siebie. Między nimi istnieje miłość, przyjaźń i zrozumienie, co oznacza, że są po prostu pokrewnymi duszami. Czasami dojdzie między nimi do gwałtownej kłótni pełnej krzyku, ale mimo to bardzo się kochają i szanują nawzajem. Ich kłótnie można określić jako sposób na odreagowanie stresu, wynikającego z codziennych problemów i gromadzącego się przez kilka miesięcy.

Panna - Strzelec
Oboje są uparci i zarozumiali, że aż strach. Nie umieją zdobyć się na kompromis, nie słuchają się nawzajem, a czasami nawet nie znoszą się. Panna swoimi słowami drażni Strzelca, natomiast jego gesty działają jej na nerwy. Mimo wymienionych wyżej przeszkód nie umieją bez siebie żyć. Po prostu „ani z nim, ani bez niego”.

Panna - Koziorożec
Między nimi istnieje przyciąganie, ale nie miłość. Mogą być razem w krótkotrwałym związku lub mogą być partnerami w interesach, ale nic więcej. Brakuje tej chemicznej reakcji, która łączy dwa serca.

Panna - Wodnik
Razem tworzą spokojną parę, mogą rozmawiać na wiele różnych intelektualnych tematów, ale nie potrafią przed tym drugim odkryć swojego najlepszego ja i w ten sposób zaskoczyć partnera. W ich związku nie będzie złości, ale także i szczęścia, którego oboje szukają. Popełniają jednak błąd, zadowalając się tą odrobiną, którą ofiaruje ten drugi.

Panna - Ryby
Ryby łatwo wymkną się z rąk Pannie i są całkowicie pozbawione kontroli. Dodatkowo są niewierne. Panna podejrzewa zdradę, ale raczej nie chce wiedzieć wszystkiego. Związek między tymi dwoma znakami nie jest zalecany, ponieważ każde z nich szuka czegoś zupełnie innego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2012, o 10:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Bardzo mi się podoba pani zdanie na temat związku panna-panna.
Wiem,że ludzie z po tego znaku umieją dochodzić do wspólnego porozumienia
Część osób stawiających horoskopy źle widzi związek tych znaków razem a ja uważam,że jak człowiek chce to nawet najtrudniejsze problemy są do pokonania tylko trzeba rozmawiać


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL