Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2012, o 10:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Ha! Dzięki Szkotko, przypomniałaś mi o wcieleniu kiedy byłam Indianinką i przebywałam w jakiejś wiosce. Hm. Jedno z najprzyjemniejszych, bo uratował mnie wtedy właśnie mój obecny przyjaciel i przygarnął do swojego ,,grona rodzinnego". Chyba do dziś czuję do Niego wdzięczność za to.

Swoją drogą, kiedyś ,,Czarownicami" uznawało się nawet niewinne kobiety które np. Miały czarnego Kota. :-s

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2012, o 10:25 

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 09:55
Posty: 5
Podziękowań: 0
ja też od zawsze czułam że było coś wcześniej... ale niestety nie potrafię wiedzieć co jest na to jakiś sposób?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2012, o 10:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
martulka0625 napisał(a):
ja też od zawsze czułam że było coś wcześniej... ale niestety nie potrafię wiedzieć co jest na to jakiś sposób?

Hm. Ponoć medytacja jest dobra. Chociaż Ja po prostu od czasu do czasu mam coraz to nowe dosłownie uderzenia wspomnień z poprzednich wcieleń. Czasami jest to niezbyt miłe. Np. Ostatnim razem czułam jak się duszę, kiedy przypomniało mi się wcielenie w którym utonęłam jako mężczyzna. Chyba wypłynęłam w morze samotnie i coś mnie strąciło ze statku. A mojemu przyjacielowi o wcieleniach opowiada Opiekun, kiedy ten wchodzi w OOBE. Tak naprawdę to czy mamy jakąś wiedzę na temat duchowy zależy od Opiekunów i Przewodnika.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2012, o 12:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2012, o 08:45
Posty: 18
Podziękowań: 0
Sayiah może znałysmy sie kiedyś :-? kto wie....

A kiedyś jeszcze pewna pani mi powiedziała, że byłam porwana z siostrą bliźniaczka przez Tatarów i nas rozdzielono. A teraz żyć w tym w cieleniu zyć bez siebie nie możemy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2012, o 21:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Ha ja zrobiłem sobie ostatnio sesje i wyszło że żyłem na Polskiej wsi z czasów hm... drewnianych chat, wołów na polach czyli gdzieś okres 1800-1900 ogólny krajobraz mi do tej daty pasuje. Co ciekawe miałem też liczną rodzinę z przewagą kobiet hm...:) Jednak teraz mnie zastanawia jak powtórnie dotrzeć do tych wspomnień i może czegoś więcej się dowiedzieć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, o 20:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 11:39
Posty: 17
Podziękowań: 0
Defortis napisał(a):
Ha ja zrobiłem sobie ostatnio sesje i wyszło że żyłem na Polskiej wsi z czasów hm... drewnianych chat, wołów na polach czyli gdzieś okres 1800-1900 ogólny krajobraz mi do tej daty pasuje. Co ciekawe miałem też liczną rodzinę z przewagą kobiet hm...:) Jednak teraz mnie zastanawia jak powtórnie dotrzeć do tych wspomnień i może czegoś więcej się dowiedzieć.


a jak ja moge zrobic sobie taką seję ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, o 20:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 11:39
Posty: 17
Podziękowań: 0
oj ja to bym chciala wiedziec kim byłam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, o 13:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2012, o 17:12
Posty: 12
Podziękowań: 3
Dusza schodzi na Ziemię wielokrotnie /100/ , / 200/ razy , by zbierac doświadczenia bycia zły czy dobrym człowiekiem ....gdy nazbiera odpowiednią ilość doświadczen zaczyna się powrót do Zródła .I w tych powrotnych wcieleń dostajemy wiedzę kim byliśmy i co doświadczyliśmy i dlaczego ułożyła się nam zycie tak a tak... Ta wiedza jest potrzebna do zintegrowania uwiężionej tam energi stworzenia nas doskonalszym czyli podniesienia wibracji naszej duchowej części.....To zaowocuje doskonałym zdrowiem ,rozwiązaniem uciążliwych problemów, lepszymi relacjami z innymi ludzmi :) :)

_________________
... Nic nie jest takie , jakie się na pierwszy rzut oka wydaje..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, o 13:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2012, o 17:12
Posty: 12
Podziękowań: 3
dociekliwa90 napisał(a):
oj ja to bym chciala wiedziec kim byłam.

Czasem są to bardzo traumatyczne doświdczenia.....ale demontaz ich podnosi jakość życia
Do poprzednich wcieleń docierami albo spontanicznie albo docieramy na warsztatach regresingu ....

_________________
... Nic nie jest takie , jakie się na pierwszy rzut oka wydaje..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2012, o 16:33 

Dołączył(a): 24 sie 2012, o 15:54
Posty: 40
Podziękowań: 0
kiedyś miałam sen, że byłam wężem ..może to bylo moje poprzednie wcielenie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL