Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lis 2019, o 14:19 

Dołączył(a): 22 lis 2016, o 22:23
Posty: 34
Podziękowań: 0
Akademia Życia i Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na warsztat kreacji Nowego 2020 Roku
OTWIERAJĄC SIĘ NA NOWE
prowadzący Jacek Borowicz i Paweł Trzciński
14 – 15 grudnia 2019 w Warszawie


Zapraszamy Ciebie na warsztaty, na których przygotowywać będziemy swoją wizję Nowego 2020 roku. Przełom starego i nowego roku to czas, kiedy podsumowujemy minione doświadczenia, czerpiąc energie z tego co spełnione, dokonane i zakończone a jednocześnie kontaktujemy się z niezwykłą, lotną energią Nowego, która zachęca nas do rozpoczynania, sięgania dalej, wyruszania w podróż. Nowy Rok to zaś okazja do spotkania z tym, co… Nowe.
W Akademii Życia mamy długą tradycję warsztatów tzw. planowania roku. Dlatego także teraz, w perspektywie nadchodzącego roku 2020 poprzez udział w pracach indywidualnych i grupowych będziesz świadomie pracować nad swoimi celami, planami i marzeniami.
• Użyjemy w tym celu metody ustawień systemowych. Ustawienia systemowe kojarzą się z pracą dotycząca przeszłości. Potencjał tej metody jest jednak znacznie większy. Uzdrawiając nasze korzenie, tworzymy sobie warunki do wzrostu i rozkwitu TERAZ oraz otwieramy drzwi temu, co przyjdzie JUTRO… W języku polskim mamy takie określenie, mające niekiedy pejoratywny wydźwięk – mówimy bowiem : „…on/ona jest dobrze ustawiony”. A może jednak kryje się w tym pozytywna intuicja…? A więc - czemu nie? Czy chcesz się dobrze ustawić na nowy 2020 rok?
• Naszą wizję zasilamy energią kreatywności, czerpiąc ją ze świadomego oddechu i ruchu. Z intencją połączenia się twórczą energia życiową weźmiemy udział w sesji oddechowej. Oddychając świadomie zbadamy nasze reakcje na marzenia, pomysły i tworzone plany rozpuszczając odczuwane w ciele fizyczne i emocjonalne blokady i uzyskując dostęp do źródła energii pozwalającej nam wykonać ruch do przodu. I na fali tej energii zatańczymy z naszym nowym rokiem.

Formuła zajęć: wszyscy uczestnicy będą brać udział w szeregu ćwiczeń i prac grupowych oraz indywidualnych, bazujących na metodzie ustawień systemowych, ruchu i praktyce świadomego oddychania. Będziemy m.in. pracować ze swoją wizją roku 2020 wraz z kluczowymi celami, jakie się w niej zawierają. Będziemy poszukiwać zasobów i wsparcia systemowego i energetycznego dla ich realizacji.

Warsztaty poprowadzą:
Jacek Borowicz - pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia, praktyk NLP oraz trener umiejętności społecznych, przydatnych do funkcjonowania w biznesie a na co dzień nauczyciel akademicki. Metodę ustawień systemowych doskonali na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a (Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie).
Paweł Trzciński - od lat podążający ścieżką rozwoju eksplorator pola możliwości i współpracownik wrocławskiej Akademii Życia, praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr. Richarda Bartletta.

Opłata: 390 zł. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia opłata 290 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 190 zł na konto organizatorki.

Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem). Możliwość zakwaterowania we własnym zakresie w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl

Godziny zajęć:
sobota 10.00-19.00 (z godzinną przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z krótką 30 min. przerwą na lunch).

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:

https://www.agnieszkajurko.pl/akademia- ... -2019.html


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL