Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2014, o 03:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Oszaleliście? zarówno Wy co prowadzicie przedszkola jak i Wy rodzice co oddajecie dzieci do przedszkoli?!
Nie no skąd, wszystko jest w porządku, oddajmy dziecko pani jadzi z przedszkola, ona na pewno wie lepiej! Oddajmy naszą pociechę, przecież te dzieci z przedszkola są takie aniołkowate O:-) .Takie słłłodkie. (słodkie to one są, całe są z cukru, ps to prawda)

Pani Jadzia z przedszkola na pewno doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że dziecko do 5 lat nadaje na falach delta theta i że chłonie wszystko jak gąbka.
Pewnie zdaje sobie sprawę z tego że czasem jedno słowo może zaważyć na życiu dziecka.
No ale ok, przecież przedszkole to miejsce aniołkowate O:-), więc nasze dziecko wyrośnie na aniołkowate!!

Najlepsze jadłospisy gwarantowane! mówi pani jadzia:
pieczywo mieszane z serem żółtym, pomidorem, szczypiorkiem, herbata jabłko ! Samo zdrowie!!

Obiad najzdrowszy:
zacierkowa z natką i makaronem,! Dzięki takiemu jadłospisowi dziecko wyrośnie na silne i zdrowe! tak pani jadzia mówi.

Pani jadzia napewno wie że niektórzy uczeni a wśród nich nauczeni nazywają cukier białą śmiercią! EE tam daj pan spokój, zabobony!

Hej! Ale dlaczego pani jadzia pracuje w przedszkolu? Z powołania?? a może dlatego że zamiast się uczyć dawała dupy po remizach? no ale już się nawróciła O:-) .

Małżeństwo jest święte, narodziny dziecka są święte. Między rodzicami i dzieckiem musi panować sacrum, i święto życia. Dlaczego oddajecie dzieci pani jadzi by zaśmieciła to sacrum??

AA zaraz no tak, ona jest Aniołkowata O:-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 07:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Miałam coś napisać ale ten post nie jest nawet tego warty bo znowu wybuchnie wrzawa....


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2014, o 08:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
No tak, czyli wynika z tego, że przez jedną "Panią Jadzię", która była niedobra, wszystkie przedszkola w Polsce (ba! Na świecie!) są siedliskiem zła?

Ręce opadają...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 11:31 

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 10:46
Posty: 21
Podziękowań: 6
Tylko o co tu chodzi? piszesz bez ładu i składu...

_________________
Big things have small beginnigns


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2014, o 13:03 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ja powiem tak: nie ochronisz swojego dziecka przed całym złem świata, przed dietami, mięsami, cukrami i innymi. Nas nie ochroniono, my też tego nie zrobimy. Dobrze jest, gdy dziecko styka się z rzeczywistością, ale niedobrze kiedy sami nie wpajamy dziecku większości informacji do mózgu. Gdy zrobi to za nas pani Jadzia, to możemy się spodziewać nieciekawych efektów, dlatego nie liczmy na kogoś, liczmy na siebie.

Nie wszyscy mają możliwość nie posłać dziecka do przedszkola, pamiętaj o tym. Trzeba też zrozumieć ludzi, czasy jakie są i nie krytykować tak bardzo. Krytykują Ci, którzy nie mają z tym jeszcze nic wspólnego. Próbuj żyć w odosobnieniu i całkowicie po swojemu, tylko nie wiem czy Ci się to uda i czy dziecko nie obwini Cię kiedyś za to, że odebrałeś mu "normalność", ono tego nie zrozumie przynajmniej dopóki nie dorośnie lub może wcale.

My byliśmy wychowywani zwyczajnie, często w nie ezo rodzinach (np. ja), a jakoś daliśmy radę się wyłamać, pracujemy nad sobą, doświadczamy i żyjemy jak chcemy. Tak samo będzie z Twoim dzieckiem. Będzie chciało słodycze, żelki, po kryjomu w sklepiku kupi sobie czipsy... Zobaczysz, to nie jest takie proste jak Ci się wydaje, ale nie ma co płakać, dorośnie to zadecyduje, niezależnie od pani Jadzi w przedszkolu i pani Wiesi w szkole.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Lokator napisał(a):
Hej! Ale dlaczego pani jadzia pracuje w przedszkolu? Z powołania?? a może dlatego że zamiast się uczyć dawała dupy po remizach? no ale już się nawróciła O:-) .

W sumie, to nie wiedziałam, że pracę w przedszkolu można otrzymać bez jakiejkolwiek nauki - dzięki za uświadomienie.
Żeby zabierać głos trzeba umieć kulturalnie się wysławiać.
Ostrzegam przed używaniem takiego słownictwa na tym forum.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 12:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Asia
"Miałam coś napisać ale ten post nie jest nawet tego warty bo znowu wybuchnie wrzawa...."
Ci, którzy odbierają matkom dzieci, bo są biedne poczym umieszczają je w rodzinach zastępczych i dają im ( tym rodzinom) 2000 za dziecko, mogli by pomyśleć inaczej.

sentinel89
"No tak, czyli wynika z tego, że przez jedną "Panią Jadzię", która była niedobra, wszystkie przedszkola w Polsce (ba! Na świecie!) są siedliskiem zła?

Ręce opadają..."

Każde przedszkole jest złe. Zadaniem przedszkola jest stworzyć przeciętnego obywatela nie zadającego pytań. Typowego niewolnika, bez swojej osobowości, który nie mysli indywidualnie a kolektywnie. Wyrywają się tylko jednostki

Pawson87
"Tylko o co tu chodzi? piszesz bez ładu i składu..."
Chodzi o ty by ludzie myśleli samodzielnie. By zastanawiali się nad wszystkimi stronami medalu

Ewelina
"Nie wszyscy mają możliwość nie posłać dziecka do przedszkola, pamiętaj o tym."
Skoro nie mają takich możliwości, to niech nie mają dzieci. Wyrywają się jednostki, reszta z tych dzieci zostaje zfarmiona.
Większość z nich robi sobie dzieci po jedno. Po to bo nie mają sensu życia i chcą zapchać lukę.


"My byliśmy wychowywani zwyczajnie, często w nie ezo rodzinach (np. ja)"


Teraz diabelstwo jest dużo gorsze.

Irisa
"W sumie, to nie wiedziałam, że pracę w przedszkolu można otrzymać bez jakiejkolwiek nauki - dzięki za uświadomienie.
Żeby zabierać głos trzeba umieć kulturalnie się wysławiać.
Ostrzegam przed używaniem takiego słownictwa na tym forum. "


Ale ja mówię o prawdziwej nauce, a nie o nauce jak najlepiej sprać dzieciom mózgi, by zrobić z nich przeciętnego obywatela niezadającego pytań.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 12:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Masz dzieci? Domniemam, że nie, wiec myślę, że nie do końca powinieneś się na ten temat wypowiadac, bo nie masz o tym pojęcia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 12:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Masz dzieci? Domniemam, że nie, wiec myślę, że nie do końca powinieneś się na ten temat wypowiadac, bo nie masz o tym pojęcia :)"
Domniemania nigdy nie mają nic wspólnego z wiedzą a więc i z rzeczywistością. Na domniemaniach zbudowane są wojny. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 12:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
jestem pewna, ze ich nie masz :D


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL