Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Ale Twoja pewność opiera się na domniemaniach, a nie na wiedzy ścisłej. Domniemać można, ale należy podać pewne fakty, z których wyciągnęło się wnioski. Co nie oznacza że domniemanie jest trafne.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:06 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
"Skoro nie mają takich możliwości, to niech nie mają dzieci. Wyrywają się jednostki, reszta z tych dzieci zostaje zfarmiona.
Większość z nich robi sobie dzieci po jedno. Po to bo nie mają sensu życia i chcą zapchać lukę."


I leci ocena po tych, co mają jedno dziecko, a nie powinieneś nikogo oceniać. Robią jedno, bo może nie mogą mieć więcej, może nie mają pieniędzy i myślą rozsądnie, może kobieta tak źle przechodziła ciążę, że już więcej nie chce o tym słyszeć... Jest tysiące powodów, dla których ludzie mają jedno dziecko. Może tak właśnie chcieli i planowali.

Po Twoich wypowiedziach wynika jasno, że nie masz dzieci, nie ma co dyskutować.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
i jeszcze mozesz sam sobie zapchac luke :D o!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Lokator.. rozumiem, że Ty nie zostałeś posłany do przedszkola?

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Ja zostałem posłany, przez co mam kilka nawyków jeszcze, które usuwam ale nie chcą się usunąć., ale niedługo runą


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
No widzisz.. i jakoś przeżyłeś..
Utrata indywidualności to nie jest kwestia przedszkola.. Tylko pozostawienia dzieci samych sobie. Rodzic rodzicowi nierówny. Są rodzice którzy wspaniale wychowują dzieci, pomagają im rozwijać swoją osobowość, uczą samodzielnego myślenia i radzenia sobie z problemami także poza przedszkolem, a są też rodzice którzy poślą dziecko do przedszkola i myślą, że problem wychowania mają z głowy. Więc takie gadanie, że przedszkole pozbawia tożsamości to tylko zwalanie winy na wszystko dookoła.

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:37 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
A ja chodziłam do przedszkola (chociaż nienawidziłam tego), nie mam żadnych nawyków stamtąd, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, żułam gumy całe życie, żarłam w McD, słuchałam Vivy, MTV, chodziłam co tydzień (nawet częściej) na imprezy i oglądałam durnowate bajki i żyję, jestem zadowolona i chyba normalna, przynajmniej tak mi się wydaje.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
może zbyt bezczelne, ale Lokator może dzieci się z Ciebie śmiali, albo "ciocie" w przedszkolu biły...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 13:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Asia, ja nie mam nic więcej do powiedzenia.
Albo inaczej, mam ale nie chce mi się;D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 15:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
No tu jednak w większości podzielam zdanie Lokatora. Dzieci powinny być w domach przy matkach co nie znaczy ,że każdy może sobie na to w dzisiejszych latach pozwolić.I celowo jest to robione przez system. Kiedyś naturalną rzeczą było ,że mężczyzna pracował na dom ,a kobieta zajmowała się domem i dziećmi.(no i zaraz feministki mnie zagdakają) :p
A dziś nie dość ,że dwoje z nich pracuje to jeszcze w większości z nich żyje od przysłowiowego "pierwszego do pierwszego".Po co po to żeby system mógł prać mózgi i uczyć tego czego on chce i narzuca.
Popatrzcie na ludzi poobserwujcie za czym pędzą: kasa,kasa ,kasa. A gdzie w tym wszystkim wartości moralne,radość z siebie ,życia a nie kupna kolejnego badziewia z reklamy w telewizji .Zobaczcie jak nisko upadliśmy ,jako płcie kompletnie nie ma między nami szacunku i zrozumienia.
Przedszkola ,szkoły uczą nas pod swój system Ty żyjesz z systemu ,a on z Ciebie i kółeczko się zamyka. A kto nas nauczy w ŻYCIA?!.Tak daleko oddaliliśmy się od natury ,że wystarczy żeby przez tydzień nie było prądu i wszystko się wali.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL