Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 wrz 2016, o 12:11 

Podziękowań: 0
Jest pełno różnych teorii na ten temat i pewnie długo jeszcze nie dowiemy się jak to jest naprawdę. Z mojej strony wygląda to tak, że płeć gra drugorzędną rolę. O tym czy ktoś jest dla mnie atrakcyjny seksualnie decydują pewne cechy, nie tylko fizyczne- zwracam również uwagę na usposobienie. I to tyle jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, wystarczy żeby zainteresować ale żeby podtrzymać te "zainteresowanie" niezbędny jest pociąg intelektualny :YMDAYDREAM:

PostNapisane: 22 sie 2018, o 04:57 

Podziękowań: 0
Kiedyś myślałem, że to zależy od czynników duchowych, związanych z poprzednimi wcieleniami i płcią w nich i tego rodzaju rzeczy, ale jest parę zastanawiających kwestii które świadczą o tym, że może to być jednak zaburzenie.

Jedną z takich rzeczy jest pewien filmik z jakiegoś zjazdu czy marszu homoseksualistów (gejów). Wypowiadało się w nich wiele osób homoseksualnych, mężczyzn i ludzie w komentarzach zwrócili uwagę na jedną dziwną rzecz - prawie wszystkie te osoby miały jakieś dziwne głosy. Nie było to zniekształcenie dzwięku w filmiku bo przeprowadzający wywiad oraz inne osoby postronne (nie geje) miały głosy normalne.
Ludzie się w komentarzach zaczęli zastanawiać z czego wynikają te dziwne głosy osób homoseksualnych i mogą wynikać z jakichś zaburzeń hormonów, zbyt małej ilości testosteronu. A więc wychodziłoby, że jednak homoseksualizm u mężczyzn może być zaburzeniem fizycznym, hormonalnym.
Nie wiem natomiast jak jest u kobiet, ale prawdopodobnie inaczej.

Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2018, o 12:04 
Administrator

Podziękowań: 606
Od dawna już obserwuję to zjawisko, ale Twoja teoria jest bardzo ciekawa, Captaii.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt