Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2015, o 17:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 16:30
Posty: 51
Podziękowań: 5
Ale mimo to, po napisaniu tego poczułem się dupnie troszkę. Jestem zły na wiadomo co, z powodu tego, że traktuje ludzkośc naprawdę jako nieudolnych parafian. Sarkazm to delikatna forma ujścia tych emocji. Trzymam się z dala od wulgaryzmów - do tego momentu trzymam granicę. Po prostu szkoda mi ludzi. Tak zindoktrynowanym podsuniesz pod nos czekoladę, a oni powiedzą, że to kupa. Prowodyrzy tej sytuacji tymczasem siedzą za kulisami i mają bekę z całej ludzkości, i to od tysięcy lat. W tej kwestii nie czuję powodów do usprawiedliwiania :)

_________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2015, o 18:48 
Takie emocje są wynikiem oddzielenia. Oddzielenie nie miało miejsca. Dalej jesteśmy braćmi i siostrami.


  
 
PostNapisane: 5 lip 2016, o 10:10 

Dołączył(a): 4 lip 2016, o 15:09
Posty: 2
Podziękowań: 0
Czy istnieje możliwość skontaktowania się z osobą o nicku aster . pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2016, o 23:29 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie wiem, chyba już tutaj nie zagląda. :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2016, o 03:24 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Ja i dyplomacja -Kochani wam wydaje sie ze jest zle
Ja jako ten" niedoskonały "(inny)Jestem odtrącany ,bo zbędny
Dogadać sie z kimś jest ciezko mi


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2016, o 11:36 

Dołączył(a): 10 paź 2016, o 08:07
Posty: 16
Lokalizacja: Ziemia
Podziękowań: 0
Jestem zawiedziony! Temat brzmi okultyzm i demony a jedyne "demony" są w transie czyli OOBE :)) Czyli ble...ble... i dziękuj Panu Stworzenia żeś mi nie nacisnął na odcisk - bo w przeciwnym razie dostałbyś info od swojego onkologa że właśnie zaczynasz walkę "heroiczną" o życie :ymdevil:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2016, o 20:53 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
hej wygnańcu, skąd wiesz kto tu jest na forum i jakie ma możliwości?
Więc nie osądzaj, a nie będziesz osądzany i nie kieruj gróźb do innych użytkowników, bo na tym forum panują zasady - zapewne nie czytałeś regulaminu...
Także daj sobie na wstrzymanie.
Pozdrawiam.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2016, o 20:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Ty wygnaniec, a poznałeś już swojego psychiatrę ?
Jesteś jakąś nachlaną parodią okultysty, a raczej tego co z ciebie zostało.
Poszedł z stąd.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL