Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: On i Ona
PostNapisane: 7 maja 2019, o 16:42 

Dołączył(a): 7 maja 2019, o 16:13
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam, ciekawy sen przyśnił się znajomemu i zastanawiałam się nad jego interpretacją. Ponoć nie jest to pierwszy raz, kiedy go śnił.
Jest On (znajomy) i Ona (ktoś, kogo on kocha, ale nie są oficjalnie razem, mieszkają daleko od siebie w sensie km). Idą ze sobą długą drogą, dniami i nocami. On idzie pierwszy, a ona 20 m za nim, potem dystans się zmniejszał i ona wychodziła do przodu i tak na zmianę. Nigdy razem ramię w ramię. Przez całą drogę stawiali czoła niebezpieczeństwom, walczyli, obierali kierunki itp (chociaż po obudzeniu znajomy nie bardzo wiedział, gdzie tak naprawdę szli)itd. Tylko że tym, kto walczył, wybierał itd była zawsze ta osoba, która szła z przodu, nigdy ta z tyłu. Ta z tyłu mogła tylko patrzeć, ale nie mogła pomóc nawet w najbardziej krytycznej sytuacji. Nigdy nie szli razem, chociaż wiedzieli, że razem byliby silniejsi...
Co o tym myślicie?

_________________
I Aer Can Ven Na Mar......


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL