Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2017, o 12:52 

Podziękowań: 0
nie wiem czy do konca tutaj to pasuje, ale mam pewien problem.
Okropnie marzne przez wiekszosc roku (poza latem, choc wieczorami zdarza mi sie chodzic w swetrze a inni sa w koszulkach) Mam ciagle lodowate rece i stopy i takie skamieniale cialo.
Lekarze nie wiedza o co chodzi, zadne cwiczenia nie sa w stanie mnie rozgrzac tzn spoce sie i przez chwile mi jest cieplo ale po jakiejs godzinie odnowa.
Jestem na diecie weganskiej ale dbam o odpowiedni bilans posilkow.
Slyszeliscie o czyms podobnym? moze komus tez cos takiego sie przydazylo ?

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 21:47 

Podziękowań: 95
blumun słyszałam o tym moja mama miała z tym problem, a możesz się przestawić na gotowane ??Nie wiem jak tam z dietą u Ciebie, ale może więcej ognia jako żywiołu Ci trzeba może bardziej wiecej imbiru ? papryki ??
Ale powiem Ci że od jakiegoś czasu dużo ludzi tak ma, ja powiem Ci trochę z innej kwesti jak zbliża mi się byt to robi mi się zimno jak próbuję się zbliżyć w moje pole energetyczne.
Powodzenia :)

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 21:55 

Podziękowań: 125
blumun, może jesteś typem Vata?

PS: wyodrębniłem Twój post, jako nowy temat.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:22 

Podziękowań: 30
słaba przyswajalność pokarmu, albo za mało kalorii, warzywka i owoce ciepła nie dają. Potrzebne jest sporo węglowodanów ze zboża z białkiem z roślin strączkowych i tłuszczem.
U mnie dłonie są często zimne ale zawsze jest to związane z niedoborem kalorii.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:34 
Administrator

Podziękowań: 606
Moim zdaniem to albo ingerencja jakiegoś "gościa" albo słabo działające ogrzewacze w ciele, a są takie w punktach akupunkturowych. Poszperaj w necie. Takie punkty wystarczy trochę postymulować i od razu ciepło się robi.
Też nie jem mięsa i jakoś mi jest ciepło...

PostNapisane: 16 sty 2017, o 11:12 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, będę szukać rozwiązania :)!

PostNapisane: 24 sty 2017, o 11:40 

Wiem, że trochę za późno, ale myślę, że zamiast skupiać się na czynnikach wewnętrznych to warto pomyśleć o sobie. Może masz to po prostu w genach? Ale też warto z tym pójść do lekarza/. http://www.biomedical.pl/dolegliwosci/o ... a-154.html Nie jest powiedziane, że nie musi to być zalążek jakiejś choroby, a lepiej wiedzieć wcześniej niż później.

Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2017, o 10:34 

Ja mam tak samo... Okropnie marznę.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt