Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sty 2017, o 17:36 

Podziękowań: 3
Witam,

piszę do was po przeczytaniu wątku dotyczącego skutków magii. Mam ogromny problem ponieważ dwa lata temu wykonałam taki rytuał i obecnie nie mogę sobie poradzić ze skutkami. Dziś bardzo tego żałuje :( Rytuał był wykonany na faceta który ode mnie odszedł. Skutek jest taki, że on nie wrócił a mi posypało się życie... Najpierw miałam problemy ze zdrowiem, pracą i przede wszystkim facetami. Obecnie po dwóch latach z pracą trochę się ustabilizowało ale problem z facetami pozostał. Polega to na tym, że z nikim nie mogę nawiązać żadnej relacji, wszystko rozsypuje się zupełnie niespodziewanie po 1 czy 2 spotkaniach...chociaż nic na to nie wskazuje. W ciągu tych dwóch lat spotkałam kilkunastu facetów i z każdym było to samo! I do tego to uczucie, że coś chce mi strasznie dokopać! Jestem strasznie nieszczęśliwa, mam myśli, że już dłużej tego nie wytrzymam... Od pół roku intensywnie modlę się o spokój ale w sytuacji związków nie pomogło...Byłam również u księdza ale on zalecił mi żeby czekać. Tylko że to już 2 lata i ja jestem na skraju załamania... w nocy mam koszmary, ciągle jakieś złe myśli, wszystkiego się boję... Naprawdę czuję, że już dłużej tego nie wytrzymam...
Błagam o pomoc... :( Co mogę zrobić aby pozbyć się skutków? Wiem, że sytuacja jest beznadziejna ale muszę sobie jakoś pomóc...
I dla wszystkich myślących o rytuale - przestrzegam aby nigdy tego nie robić! To niesie koszmarne konsekwencje!

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2017, o 09:49 

Podziękowań: 30
Rytuał miał na celu manipulowanie wolą innego człowieka ?
Jeśli tak to naruszyłaś prawo wolnej woli.
Skutki karmiczne realizują się lawinowo więc wywaliły podobne wzorce z innych wcieleñ i sie spotęgowało.

Najmocniej działa kontemplacja z cechą dobro.
Ja jestem dobrem, lub po prostu dobro i powtarzanie tego jak mantre w myśli lub pisać na papierze. Technika dowolna.

PostNapisane: 11 sty 2017, o 19:20 

Wiem, że naruszyłam prawo wolnej woli... Skutki karmiczne realizują się lawinowo tzn?
Gdybym wiedziała jakie będą skutki nigdy bym tego nie tknęła...
Czy samo powtarzanie wystarczy? Ja widzę u siebie taką blokadę, wszystko w czarnych barwach... Tylko czasem jest lepiej ale później znów wszystko wraca. Ze zdwojoną siłą. Możliwe, że coś się mnie uczepiło?

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2017, o 22:42 

Podziękowań: 30
Powtarzanie nie jest złe :) ale lepsza medytacja z tą cechą.
Chodzi o napełnienie sie tym uczuciem cechą by wrosła wszędzie. Może to trwać nawet 3 miesiące.

Możliwe że uruchomiłaś tryb extremalnego rozwoju przez tą czarną magie. Czyli że wszystkie wcielenia które miały coś wspólnego z magią aktywują sie w wcieleniu obecnym. Wzorce programy, blokady na czakrach i t.p.
Potrzebujesz sporo wiedzy o sobie, rzeczywistości i sporo cech takich jak światłość dobro mądrość miłość...
Cecha miłość uniezależni od miłości innych i powinna przyciągnąć kogoś.
Dobro mądrość i światłość dadzą gwarancje że nie powtórzysz tego błędu w kolejnym wcieleniu.
Przy okazji podskoczysz w rozwoju o kilka tys lat ;-)

PostNapisane: 12 sty 2017, o 18:39 

Dziękuję Lumen za radę. Będę próbować! :)

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 11:52 
Administrator

Podziękowań: 605
Zrobiłaś tak, że sama siebie skrzywdziłaś... Myślę, że jednak coś się Ciebie uczepiło.

Tytuł: Re:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 19:07 

Ewelina napisał(a):
Zrobiłaś tak, że sama siebie skrzywdziłaś... Myślę, że jednak coś się Ciebie uczepiło.

Wiem, że sama siebie skrzywdziłam...ale co teraz z tym zrobić?

Wczoraj wieczorem odmawiałam również za tego faceta na którego zrobiłam ten rytuał modlitwę do Archanioła Michała. I powiem szczerze, że źle się czułam przy tym. Później zasypiając miałam takie wrażenie jakby przygniatał mnie jakiś ciężar...

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 19:32 
Administrator

Podziękowań: 605
Modlenie się jeszcze pogarsza sprawę... Obejrzyj sobie materiał na yt, który dzisiaj wstawiłam na forum.

Wybacz sobie ten rytuał, swoją intencję i cofnij sytuację, jakby się nigdy nie wydarzyła. Umiesz się skoncentrować?

blumun, myślę, że coś może pobierać z Ciebie energię. Trzeba by się temu przyjrzeć.

PostNapisane: 13 sty 2017, o 20:57 

Dlaczego uważasz, że modlitwa pogarsza sprawę? Ten film nie jest dla mnie wiarygodny po prostu... A z koncentracją to ciężko u mnie... jakieś wskazówki?

PostNapisane: 13 sty 2017, o 22:13 

Podziękowań: 95
Kodemocji chyba masz farta że na tym portalu trzeba się zachowywać, bo za to co zrobiłaś nie ma zlituj się :)) I co może magia jest zła ?? Bo nie wyszło ??ojjejjj.... =)) Bezmyślność, głupota powinnaś dostać parę razy miotłą po głowie to może bzdury by Ci do głowy nie przychodziły, jak śmiałaś i za kogo Ty się uważasz aby zlecać zamach na czyjąś wolę ?? Co Ty chciałaś z niego marionetkę zrobić ?? To PONOSISZ TERAZ KONSEKWENCJĘ - to jest odpowiedzialność , więc teraz To Ci co się złapali bawią się tobą i twoim życiem.Zapewne w głowie słyszysz myśli co Ci podsuwają.

I się dziwisz że żaden chłop z Tobą nie chcę być ??? jak Ty takie rzeczy robisz ??
O ksiądz kazał czekać ?? mm.. pewnie Cię za wariatkę wziął, albo sam nie wiedział co robić.
Modlenie się z niskimi wibracjami przyciągnie byty o niskich wibracjach.
Sama siebie skrzywdziłaś, może Ty jakieś masz samodestrukcyjne wzorce. Wzorzec miłośći napewno kiebski i linia relacji ... temat tatusia.

Ty przestań się za kogoś innego modlić i przestań kobieto pogarszać swoją sytuację.
Coś za rytuał zrobiłaś mozesz podać szczegóły coś wezwała jakie siły ??? co to było opisz włacznie z tekstem co i jak.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt