Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:12 

Podziękowań: 30
Kamea napisał(a):
Lecz się tym czym się strułeś, podając odwrócenie pytałam się o system w jakim jest katolicy to też rytuały, modlitwy itp. Dziewczyna zrobi co zechcę, bo to jej życie.

ktoś kiedyś rzekł, zło dobrem zwyciężaj.
Jeśli struje sie czymś co miało energie niższą niż energia mojego ciała to zjedzenie ponownie tego samego nie poprawi stanu zdrowia. Ale poprawi coś co ma wyższą energie od mojego ciała.

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:19 
Administrator

Podziękowań: 605
A przepraszam, co ma wyższą energię np.? Anioł, za którego każdy może się podać? Jak tę wibrację wytworzyć jeśli się jej nie czuje?

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:22 

Ewelina napisał(a):
Skoro twierdzisz, że niską wibrację można zmienić na wyższą, to proszę zmienić demona w anioła. Poza tym jak osoba, która wibruje strachem ma podnieść wibracje do wyższych, w tym momencie nie potrafi, a dodatkowo jeśli nigdy wysokich wibracji nie czuła, to jakim sposobem?

Od tego jest ewolucja by zmienić demona, wystarczy kilka bilionów lat.
Każdy ma dostęp do wysokich wibracji, są nimi uczucia. Strach jest niedoborem bezpieczeństwa, ale i narzędziem intuicji, by nie robić czegoś co jest szkodliwe dla duszy.
Gdy czujesz strach masz wtedy okazje okazje do szybszego wzrostu bezpieczeństwa poprzez skupienie sie na uczuciu bezpieczeństwa, w takich chwilach rozwija sie to co wzmacniasz swoją świadomą wolą.

Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:29 

Ewelina napisał(a):
A przepraszam, co ma wyższą energię np.? Anioł, za którego każdy może się podać? Jak tę wibrację wytworzyć jeśli się jej nie czuje?

jeśli czegoś sie nie czuje to jest problem, ale od tego jest ciało mentalne by pomóc to poczuć.
Ps, słabo kumam ten wpis, nie wiem co myślałaś podczas pisania go.

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:42 
Administrator

Podziękowań: 605
Nie będziemy się przekrzykiwać jak przekupki na targu, bo każdy z nas ma inną technikę i pewnie każda jest dobra.

Osobiście, kiedy nie potrafiłam wzbudzić w sobie uczucia miłości, bo coś mnie blokowało, to nie potrafiłam i już. Prościej i szybciej było wziąć strach i wyrzucić go. Później można było myśleć o podniesieniu wibracji, tak się u mnie sprawdziło, więc dla mnie ta metoda jest skuteczna, a jak chcesz, to opieraj się na swojej i też ok.

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 01:05 

miłość jest lekarstwem na obojętność, mądrość na głupote, a bezpieczeństo na strach.
Trza umieć dopasować "puzzle" do siebie bo nie zadziała.
A wyrzucanie energii jest ryzykowne, wzmacniasz wtedy negatywy u innych ludzi, podobne przyciąga podobne.
Ty tworzysz problem ale nie chcesz być za niego odpowiedzialna.

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 18:45 

Podziękowań: 95
Trochę zaczęło odchodzić to od tematu.
Nigdy się nie wypowiadam jeśli nie mam swoich postrzeżeń doświadczeń, w kwestii Magi i rytuałów wiem co mówię bo wiele wcieleń siedziałam w tym.W tym życiu, zapoznałam się z Kabałą, Szamanizmem, Wicca poświęciłam czas na warsztaty, pieniądzę aby poznać założenia i jak co działa.
I gdybym w to nie weszła dawno by mnie tu nie było albo bym oszalała.
Osoba wrażliwa, medium, parapsychiczna powinna być sobą jeśli się taka urodziła nie moze wypierać tego kim jest.Przy takich osobach bywa gęsto od bytów ale ten świat taki jest.Więc osobiście i z własnego doświadczenia wiem, że to że pozwoliło mi wybrać poznać.
To co zrobiła Diana, czy było magią? ... było sztuczką , to co wspomniałam wzmocnieniem intęcjii ( to było dla jej podświadomosći) ze względu na niskie wibrację jakieś niszę byty skorzystały.
Myślę że nawet podsunęły jej aby to zrobiła a chodziło o to aby generowała energię jaką by się karmili.
Zanim się pomyśli i coś zrobi trzeba dobrze się zastanowić a nie pochopnie bo tak czuję ( byty umieją wpływać na emocję) .Nawet zajmując się magią, powinno się mieć świadomość o odpowiedzilnosći i co to spowoduję.

Oczywiście że energię można wyrzucić zwłaszcza do osoby która ją wyparła. Ludzie są powiązani energetycznie, a więc jest osoba która nie umie ponosić odpowiedzialności za swoje decyzję czego jest efektem jakaś część nie uzdrowiona w niej i ona uważa, że za to jest ktoś inny odpowiedzilalny i zwala swoje syfy na tą osobę. A ta druga osoba może czuć te energię jako swoje.
To był przykład ponieważ relację są inne, często przy sesjach wywala się różne rzeczy ciała fizycznego jak i energetycznych.
Ludzie mówią zła magia ..a jak często przeklinają kogoś, jak często kierują nienawiść do innej osoby, ...a jak często ludzie sami siebie przeklinają ? Co myślą o sobie i co słyszą w głowie poprzez myśli ??? To są syfy... posłuchaj rozmów ludzi o bok posłuchajecie co mówią do was ... jak kierują palcem i co mowią , magia chociaż rządzi się swoimi prawami, a ten co ją uprawia ponosi konsekwencję. Nienawiść jest nośnikiem klątw, i bardzo dużo ludzi sami się przeklinają.
Magia ma wiele obliczy i nie należy wrzucać jej do jednego wora. Równie dobrze można powiedzieć że rozwój jest zły. Wszystko jest względne, każdy człowiek jest inny.
Wiecie ile ludzi nie chcę ponieść odpowiedzialnosći za to co pomyśleli i jak na coś wpłynęli, powiedzieli .... i to poczucie winny i kary potem jakie sobie nakładają a co i wraca.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

PostNapisane: 16 sty 2017, o 20:34 

Podziękowań: 3
Odnośnie rytuału ja jeszcze muszę to sobie na spokojnie przemyśleć i na spokojnie do tego podejść. Dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi i za pomoc! :)

Ps. dla wszystkich czytających ten wątek - zakochanych kobietach/mężczyznach chcących wykonać rytuał - uczcie się na cudzych błędach żeby nie płacić za to własnym życiem :( Nikomu nie życzę zmagać się z takimi problemami i pytaniami jak ja obecnie. Rytuały nic dobrego w takich sytuacjach nie przyniosą. Wróżki mogą wam mówić, że ukochani wrócą - ale to bzdury. Nawet jeśli kiedyś byliście z tą osobą w związku "więc to nie ingerencja w wolną wolę" i musicie jedynie popchnąć tą drugą osobę albo z czym też się spotkałam oczyścić waszą relację z negatywnych energii - też bzdury. Miłości nie można sobie wyczarować.

Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2017, o 00:06 

w Twoim przypadku to nie miłość ale uzależnienie od miłości w innym człowieku. Tak sie dzieje gdy ktoś ma mało czegoś a podświadomie czuje tego dużo u innej osoby.
Miałem podobnie, ale podniosłem miłość w sobie i cierpienie poszło z dymem, wtedy sie okazało że to nie miłość była i że nie czuje nic do tej osoby. Nigdy potem nie cierpiałem na chorobe zwaną zakochaniem.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt