Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2017, o 22:26 

Podziękowań: 7
Kodemocja, jeżeli czujesz lęk w tym przypadku przed świecami ale dotyczy to także innych rzeczy, sytuacji itd to zamiast unikać można podejść do tego jak do sygnału informacyjnego, który wskazuje coś co wymaga zmiany.
Można uciekać ale wtedy ten lęk ( i często istoty,które za nim stoją ) rośnie w siłę ,bo karmi się twoją energią.
Można przyjrzeć się czego tak naprawdę się boisz ? świec czy konsekwencji jakie zaistniały z tamtej sytuacji? świece mogą być tylko symbolem w pamięci "porażki"

PostNapisane: 14 sty 2017, o 22:47 

Podziękowań: 3
Ja po prostu poniosłam tak duże konsekwencję wykonania tego rytuału, że obecnie czuję dosłownie "wstręt" i ogromny strach na samą myśl, że znów miałabym robić podobną czynność.
Powiedzieć coś w myślach, lub nawet na głos-ok, skoncentrować się, zwizualizować tą sytuację tak. Ale fizycznie znów zabawa ze świecami jest chyba ponad moje siły :(

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:07 
Administrator

Podziękowań: 606
Kodemocji, to zlokalizuj ten strach w swoim ciele - w której części ciała się znajduje, zbierz go, zneutralizuj i wyrzuć w przestrzeń. Po czym zrób odwrócenie rytuału :)

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:15 

Ewelinko , dodałabym,że nie wyrzucam w przestrzeń energii.
Można stworzyć jakiś zbiornik np. kosz na śmieci, napełnić go do połowy energią o wysokich wibracjach i wszelkie niskie energie wrzucać do kosza i neutralizować je. Jeżeli będziemy wyrzucać energie mogą do nas wrócić.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:32 
Administrator

No tak, ale neutralne.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:39 

Podziękowań: 30
ani wyrzucać, ani przykrywać. To na dłuższą mete jest szkodliwe. Tworzenie kosza na śmieci teź jest wyrzuceniem.
Energii strachu nie wyrzucisz, generuje go ciało za pomocą hormonów. Poza tym zamieniasz magie na magie, ciągle manipulacja magią. To prowadzi do nikąd.
Najlepsze rozwiązanie to transformacja energii emocji w jej wyższą forme czyli uczucie bezpieczeństwa.
Rozwój jest transformacją.
Magia jest manipulacją i kontrolą, chora władza i t.p.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:48 

Podziękowań: 95
Lecz się tym czym się strułeś, podając odwrócenie pytałam się o system w jakim jest katolicy to też rytuały, modlitwy itp. Dziewczyna zrobi co zechcę, bo to jej życie.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 23:56 
Administrator

Wyrzucanie energii z ciała jest magią? Hmmm.....

Wiesz co lumen, ale zanim hormony zaczną generować strach, to najpierw coś musi być tego przyczyną, a przyczyna zawsze jest energetyczna, w ciele możemy obserwować już tylko objawy. Sama ostatnio wyrzucałam strach i dało się, więc nie wmawiaj czegoś ludziom. Nie ma czegoś takiego, że coś się nie da!
To nie jest mój wymysł, to są techniki stosowane od tysięcy lat, czy to na Dalekim Wschodzie czy w dzisiejszych technikach, wszędzie można spotkać lokalizowanie i wyrzucanie zneutralizowanej energii strachu. Szkodliwe to jest zostawienie jej we własnym ciele.

Skoro twierdzisz, że niską wibrację można zmienić na wyższą, to proszę zmienić demona w anioła. Poza tym jak osoba, która wibruje strachem ma podnieść wibracje do wyższych, w tym momencie nie potrafi, a dodatkowo jeśli nigdy wysokich wibracji nie czuła, to jakim sposobem?

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:01 

Nie określiłam aby przykryć tylko zamienić na wysoką wibrację np. radości,miłości ( podobnie jak napisałeś)
Zamiana energii to nie magia :) Nikt tu nie rzuca czarów :)
Najważniejsze jest zlokalizować miejsce i przyczynę lęku. Bez tego będzie trudno.

Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 sty 2017, o 00:06 

Podziękowań: 30
blankaa napisał(a):
Nie określiłam aby przykryć tylko zamienić na wysoką wibrację np. radości,miłości ( podobnie jak napisałeś)
Zamiana energii to nie magia :) Nikt tu nie rzuca czarów :)
Najważniejsze jest zlokalizować miejsce i przyczynę lęku. Bez tego będzie trudno.

o to mi właśnie chodzi, to takie proste a niewielu wie o mocy tego czegoś.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt