Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:35 

Podziękowań: 95
Diana to co piszę ma posłużyć konkretnie twojej sytuacji, na podstawie tego co mi podałaś do wiadomości.Poskładaj sobie i zrób tak jak czujesz ważne jest wola chęć uwolnienia.
Najważniejsze jest abyś była szczera i uczciwa wobec siebie kiedy to będziesz robić.
Przygotuj się do tego jak sama uważasz chodzi o pewien rodzaj czystości i woli.
Ważne jest czy naprawdę CZUJESZ I CHCESZ ZAKOŃCZYĆ TO ? I czy jesteś już gotowa puścić tego chłopaka ( jeśli coś czujesz nawet negatywne rzeczy możesz napisać list do niego i przelać wszystkie żale i to co czujesz na papier oczywiście mu tego nie wysyłaśz ma to tylko posłużyć abyś uwolniła i przelała ( wyjęła te enrgie z siebie ) )
Postaw sobie tego chłopaka przed sobą wyobraś sobie , przeproś go jego dusze że go zaklepałaś i że go blokowałaś ( naprawdę musisz poczuć że tego chcesz ) jeśli jest ciżko wyobraś sobie i powiedz na głos : proszę Cię o wybaczenie i sama sobie wybaczam to co uczyniłam ) to mam być szczere jeśli masz problem powiedz że SOBIE NA TO WYBACZENIE POZWALASZ. Przeproś go że ingerowałaś w jego wolę i siebie że sama sobie to zrobiłąś ( doświadcenie ) uczucie wybaczenia.
rytuał zrób bo wtedy zrobiłaś : Powiedz że twoją intencją jest uwolnienie danej osoby ( dane chłopaka ) i rozłączenie energetyczne między wami i uwolnienie przeszłości dla dobra jego i twojego i osób które to dotyczy.
Weś dwie świece które was symbolizują , przewiąż to wstążką masz tą samą ???? posmaruj olejkami
parę odechów zbieraj siły jak wtedy i przecinając wstążkę powiedz:

Uwalniam Cię przestajesz być już mój x3
Uwalniam Cię przestajesz być tylko mój x3
Uwalniam Cię na zawszę , oddaję Ci twoje serce. x3
I niech tak będzie bo tego chcę, wiec tak jest.x3

Odwołuję byty do rytuału przywołane, niech odejdą X3

Świecę niech się wypalą, kiedy je zaczniesz sparować na poczatku myśl o dobrych rzeczach możesz czuć wdzięczność, podziękować za spędzony czas ale myśl w fomie uwolnienia.świecę niech się wypalą z intęcją powrotu do każego z was energii swojej własnej.

Aby mieć kogoś trzeba zrobić i zakończyć stare sprawy, uwolnić przeszłość.
Przeczytaj ksiązkę Uzdrowić Miłość zacznij być odpowiedzilna i uważaj.
Jeśli czujesz winę wybacz sobie, ponieważ poczucie winny przyciąga byty które się tym karmią i stwarzają sytuację abyś się nakrecała i czuła.wyciągnij wznioski z tego doświadczenia tylko se nic nie przysiegaj...

zamień karę na pokutę jak już musisz po kościlnemu zrobić i zrób sobie jakiś post, to co lubisz , np. jeśli lubisz słodyczę ustal sobie że miesiąc nie tniesz żadnych słodyczy nie wiem co jest twoją słabością. Ważne aby sobie wybaczyć.
I jeśli masz zamiar skorzystać z tego co napisałam, przekaż datek na zwierzęta schronisko czy fundację w ramach zapłaty.
A to co Ci siedzi na klatce każ mu odejść, jeśli jesteś zasłaba możesz wezwać Archanioła Michała albo Matkę Boską z jasnej Góry czyli Czarną Madonnę, poproś aby uwolniła Cię od tej energii.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:37 

i jak będziesz robić rytuał zacznij go robić po pełnej godzinie zaczynając 10 po do około 25 minut ..na przykład 12 : 10 do 12 25 , 22: 10 do 22:25 rozumiesz to będzie działać siła rozmagnetyzująca.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł: Re:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:52 

lumen napisał(a):
Kamea - może te byty atakują innych przez Twoje pośrednictwo bo też widze że agresywnie pojechałaś.

Lumen naprawdę chcesz wchodzić w tą gierkę co byty i sryty .. co i jak, bo ja nie, dziękuję.
Oj nie pojechałam po niej, byłam bardzo delikatna a miotła z witek brzozowych dobrze robi, szamani na Synerii do tej pory chłoszczą delikwentów aby uwolnić energię z ciała :)

Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 01:05 

Podziękowań: 30
Kamea napisał(a):
...
Lumen naprawdę chcesz wchodzić w tą gierkę co byty i sryty .. co i jak, bo ja nie, dziękuję.
Oj nie pojechałam po niej, byłam bardzo delikatna a miotła z witek brzozowych dobrze robi, szamani na Synerii do tej pory chłoszczą delikwentów aby uwolnić energię z ciała :)

Serio ? Ja odczułem że Ci wywaliło coś z własnej przeszłości. Mniej lub bardziej podobna sytuacja.
Mnie nic nie wywaliło, więc widząc Twoje emocje jestem ciekaw ich źródła :-P

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 01:19 

Tyle że tych emocji nie było zbyt dużo, i chodzi bardziej o to ze ludzie potępiają magię i inne pitu czarownice i się ostrzegają i trele morele ... a robią takie rzeczy i a są wplątani w takie manipulację i nieświadomie są wykorzystywaniu i biorą udział i stosują różne rzeczy które to można zaliczyć po tak zwaną czarną magię.Choć według mnie ona nie ma koloru. Kwestia postrzegania, i to że wypowiadają się na podstawie poglądów i jakiś pierdół, zamiast choć sprawdzić co czym jest. A jeśli nie chcę to nie się nie wypowiadają jarzysz ?? Jestem empatą itp... więc u mnie kwestia co i jak wygladam lepiej nie patrzeć zresztą nie proszę o to więc to uszanuj :)

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 01:33 

coś Ci sie na końcu literki pomieszały, nic z tego nie idzie rozumieć oprócz spadaj dziadu.

PostNapisane: 14 sty 2017, o 06:30 

Podziękowań: 3
Kamea dziękuję. Wczoraj przed snem miałam takie intensywne myśli o nim, sama nie wiem dlaczego. Ale tylko pozytywne, ja nie mam już do niego żadnego żalu. Mam pytanie tylko odnośnie tego rytuału: czy konieczne są te świece? Od czasu kiedy zrobiłam ten rytuał mam silny lęk przed nimi, nie wiem dlaczego... a nie chce się stresować podczas robienia tego rytuału żeby znowu czegoś nie przyciągnąć.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 11:23 

Pamiętaj podstawową rzecz nigdy nie jesteśmy sami, jeśli czujesz lęk lub strach to tylko dlatego aby Cię zatrzymać i może czegoś nie zrobiła. No co Ty świec się boisz ? Weś te świecę nie musisz ich oliwić, ale użyłaś ich wtedy a to przy rutuałach istotne.
I zrozum że zawszę w jakimś systemie gdzie się ludzi straszy i wmawia poczucie winy chodzi o kontorlę nad jego energetyką, duszą a przede wszystkim odbiera mu się wolę.
Weś te świecę i zapalając je to że ten płomień wypali i zdejmie z was ten czar, tą intencję.

U ciebie nie zawinił czar tylko twoje poczucie winny i że sama się zaczełaś karać, pracuj z jakimś systemem gdzie jest wybaczanie. I pogladaj sobie te sesję u tego faceta są różne, bytom nie jest to na rękę ponieważ on obnaża kim są i mają cele, ale jeśli ktoś chcę ich karmić to ich sprawa.
Nie ma w tym zła an dobra, ważna jest świadomość i na co się godzimy a na co nie.
Rytuał ma tylko na celu wzmocnieniu intęcji zamanifestowaniu w świecie materialnym. To nawet nie jest twój strach jest tylko u ciebie wywoływany.Chcą Cię powstrzymać ponieważ byty które przy tobie są jakby stracą pracę i się nie bedą mogły tobą żywić ponieważ usunięsz też przyczynę lub mechanizm który im pozwolił się doczepić.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 11:31 

Lumen już raz Ci powiedziałam że nie chcę z Tobą rozmawiać.Dziś zaczełam i znów próbowałeś wejść w reakcję z moją energią a ja tego nie lubię. Chodzi mi że nie gram w gry emocjonalne.Zawsze w rozmowie jak nie wychodzi na twoje zaczynasz energetycznie walczysz, nie szanujesz poglądów innych i innego zdania, więc dla mnie to bezsensu.
Pomyślałeś i odczytałeś co Ci się chciało lub było potrzebne. I to są moje odczucia i spostrzeganie, umiesz to uszanować ?? Ty masz swoje a ja mam swoje ...i kilka miliardów ludzi też ma swoje...pozdrawiam:)

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 17:12 

kamea - kiepsko Ci idzie wyczuwanie moich intencji, nie trafiłaś.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt