Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 22:26 

Podziękowań: 95
Gadają magia ...zła ...nic nie wiecie .. a magia miłosna czym jest ?? A do kościółka chodzą ?? a co klepią jakie rytuały ?? Za nim coś dotniecie lub osądzicie dowiedzcie się co czym jest.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 22:30 
Administrator

Podziękowań: 603
Kamea już chyba wszystko napisała...

Trzeba wiedzieć kogo przywołałaś w tym rytuale, żeby odnieść się do tego w realny sposób.
Wiesz, ja też kiedyś zrobiłam rytuał, ale to był rytuał odłączenia i zadziałał szybko, z czego jestem bardzo zadowolona, bo osoba była natrętna i sama nie wiedziała dlaczego. To co innego, po prostu m.in. poróżniły nas poglądy tak rozumem ujmując. Nie miało to wiele wspólnego z wolną wolą, rytuał pomógł tylko w zaprzestaniu męczenia się ze sobą.

A filmik niewiarygodny bo.....? Mówi o bogu katolickim i aniołkach?

PostNapisane: 13 sty 2017, o 22:55 

Podziękowań: 3
I po co to szambo wylane na mnie?
Ja ponoszę karę tego co zrobiłam wykład mi już niepotrzebny.
Zwróciłam się po pomoc, nie po to, żeby się ze mnie wyśmiewać.
Ewelina - Ty w to wierzysz, ja nie. Nie muszę, po prostu dla mnie jest to niewiarygodne.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 23:10 

Szambo ?? Kobieto ja Ci nic nie wylałam, sama się paplasz w swoich energiach które sobie na siebie ściągnęłaś.
No widzisz ponosisz karę, SAMA SIEBIE karzesz.
Będziesz ubolewać i cierpieć tu czy , napiszesz co zrobiłąś i rzeczywiście szukasz pomocy , czy Tylko uwagi ? i się użalasz nad sobą ?
Byłaś tak dorosła bawiąc się magią , to bądź dorosła i nie licz na jakiś względy ? Piszesz ? czy co ?
Śmieję się z twojej głupoty a nie z Ciebie.
Chcąc pomocy trzeba też ją pozwolić sobie pomóc kobieto.
I jeszcze mi napisz co rzucałaś za słowa w złości jak odszedł i czy coś sobie lub jemu przysięgałaś.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

PostNapisane: 13 sty 2017, o 23:16 

Szukam pomocy - ale w Twoich postach jest tyle agresji w stosunku do mnie... że aż się odechciewa.
Rytuał polegał na tym, że zapalałam dwie różowe świece, posmarowane olejkami i połączone wstążką. Powiedziałam do tego formułkę:
Jesteś mój, tylko mój i na zawsze mój.
I niech tak będzie x3
Amen.
Po spaleniu świeczki wyrzuciłam.
Nie mówiłam mu niczego po zerwaniu ani nic nie przysięgałam.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 23:24 
Administrator

Podziękowań: 603
Kamea, ta formułka jest względna, bo "jesteś mój" może oznaczać równie dobrze branie na siebie jego syf, dobrze dedukuję? I już zawsze jego negatywne energie mogą przechodzić na nią, bo przecież "sama chciała". Będąc na miejscu jego przewodnika tak bym to rozegrała i tyle, jak myślisz?

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2017, o 23:42 

Kodemocji tą agresję którą czujesz jako moje posty jest od tych bytów aby Cię zrazić do mnie.
Ewelina jest energia i wola w słowach, użyła słowa na końcu przypieczętowując po katolicku.
Podświadomie wymierza sobie karę ...przecież znasz ... moja wina w rytale kościelnym.

Kodemocji podaj imię abym mogła zwrócić się bezpośednio do Ciebie, samo imię.
Nie narobiłaś sobie aż takich problemów przez rytuał tylko przez swoją wiarę że musisz ponieść karę.Wybrałaś sobie kiebski czas bo energia jest silna i "na czym się skupia to się wzmacnia" Jesteś katoliczką i mi to nie przeszkadza tyle że bądz świadoma że w tym systemie religijnym jest kara , grzech itp.. w oddzielnym poście Ci napiszę co zrobić.

PostNapisane: 13 sty 2017, o 23:50 

Moje imię Diana

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:11 

Podziękowań: 30
Kamea - może te byty atakują innych przez Twoje pośrednictwo bo też widze że agresywnie pojechałaś.

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2017, o 00:15 

Podziękowań: 30
Rytuał jesteś mój to mega manipulacja, osoba do której jest to skierowane może nawet znienawidzić za takie coś.
Głupia presja wysyłana do faceta wywołuje u niego niechęć i skutek odwrotny od zamierzonego a co dopiero takie zniewolenie.
Zwróć mu wolność i będzie po sprawie.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt