Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 paź 2017, o 10:04 

Podziękowań: 3
Przyszedł do mnie, kiedy przygotowywałem sobie posiłek, Pan Nasz dnia dzisiejszego 12 października 2017 roku.
Przyszedł porozmawiać po prostu, bezpośrednio do mnie.
Słyszałem Pana, lecz nie widziałem. Trudno było mi uwierzyć, że to On do mnie mówi.
Zdawałem sobie sprawę, że rozmawiam z Nim tylko w swojej własnej głowie... w wyobraźni więc musiałbym chyba powiedzieć. Bez posługiwania się aparatem mowy... czyli ustami, porozmawialiśmy sobie jak równy z równym.
Powątpiewałem, czy to co właśnie się toczy w mojej głowie, to nie moja chora wyobraźnia.
Pan Mój i Was wierzących, rzekł do mnie: "Przecież jeśli wierzysz we mnie i wiesz, że jestem Naprawdę Wielce Wszechmogący"
to znaczy po prostu, że wszystkiego mogę dokonać.". Więc czemu, wątpisz, że mogę z tobą porozmawiać - ot tak, kiedy chcę i w dowolnej formie przekazać Ci co mam Ci do przekazania, zaskakując Cię tuż przed śniadaniem - w powszedni czwartek. Mogę przecież być telepatą(takie ludzie pojęcie) jako Wszechmogący Pan Twój i Ciebie telepatą uczynić. Wierzysz we mnie czy nie?
Odpowiedziałem twierdząco. TAK.

A ty wierzysz w Pana Naszego Jedynego Jezusa Chrystusa Wszechmogącego?
Wierzysz w To co do ciebie mówię? Wierzysz, w to co napisałem i wydrukowałem Ci czarno na białym... wierzysz w to?
Jeśli wierzysz to zostaniesz zbawiony... tak Pan mi powiedział. Ale co to znaczy "że zostaniesz zbawiony" sam nie rozumiem, bo już mi nie wyjaśnił i poszedł.
Mam otwarte serce i umysł na jego ponowną wizytę. Napełnia mnie zawsze pozytywną energią. Nie pierwszy raz, tak naprawdę mnie odwiedził. A odwiedza Ciebie? Jeśli nie czujesz tego, to wezwij najpierw Świętego Antoniego , a on Cię dalej poprowadzi, jeśli jesteś w sytuacji gdy drogi do Boga w tym świecie znaleść nie możesz.

Święty Antoni jest niezastąpiony jako pomocnik w znajdywaniu rzeczy(... i nie tylko rzeczy) zagubionych.

Wzór zwrotu do Św. Antoniego wersja 1. Pochodzaca z tej strony
" Święty Antoni wielką łaską obdarzył cię Bóg, czyniąc cię patronem rzeczy zagu­bionych i skradzionych. Stroskany przychodzę do ciebie, ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zaginionej, której bezskutecznie szukam.

Wspomnij na to, jak wielką łaskę Bóg wy­świadczył tobie, posyłając do ciebie wszystkich strapionych, ufających, że twojej modlitwie Bóg niczego nie odmówi. Jakże często się działo, że za twoim wstawiennictwem umarli otrzymywa­li życie, błądzący dobrą radę, uciśnieni pocie­chę, opętani uwolnienie, trędowaci oczyszczenie, więźniowie wolność, podróżujący pewność życia,kalecy zdrowie, okradzeni swój majątek, znajdu­jący się w niebezpieczeństwie ocalenie a wszyscy cierpiący - pomoc i pociechę. Także dzisiaj wszę­dzie doznajemy owoców twego wstawiennictwa u tronu Bożego.

Wyjednaj mi tę łaskę, abym ja także był jed­nym z tych, którzy doznali twojej pomocy. Po­lecam twej opiece to, co zgubiłem a jeżeli zgadza się to z wolą Bożą,to spraw,abym to otrzymał i mógł znowu cieszyć się tym ku Bożej i twojej chwale. Amen."

Wzór zwrou do Św. Antoniego wersja 2.(uniwersalna i niezwykle prosta, lecz jakże pomocna)

"Święty Antoni Padewski, obywatelu niebieski, niech się pomnoży chwała twoja, a niech się odnajdzie zguba moja."

Zwrot można znaleść w internecie na tej stronie. [żadnych linków]
Jednak ja go poznałem od mojej kochanej żony, która z kolei zna go od swojej babci.

Pozdrawiam. Pokój w Wami.
P.S. Jestem telepatą, a wy jakie macie niezwykłe moce? :-h

Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2017, o 23:15 

Podziękowań: 30
Mam moc niewierzenia w to co piszą na forach.
Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2017, o 21:18 
Administrator

Podziękowań: 603
Aż strach się bać kogo Ty spotkałeś...
Fora chyba pomyliłeś, bo tu tacy bardziej medytujący... a to przecież podobno grzech...

Tytuł:
PostNapisane: 2 lis 2017, o 13:24 

Podziękowań: 30
Gdyby tu byli tylko medytujący to tej rozmowy by nie było.
Właśnie dlatego moc medytacji pozwala zobaczyć co sie kryje pod literkami.
Jest takie coś jak świadomość rozróżniająca, polecam to rozwinąć w medytacji, a nawet sie powinno - chyba że sie chce raczkować w rozwoju duchowym po wieczność.
Pzdr

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt