Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 17:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2012, o 19:46
Posty: 19
Lokalizacja: Mazowsze; Niedaleko Radomia;
Podziękowań: 7
Odważne Dusze
Robert Schwartz

Obrazek

Opis książki:

Czy to możliwe, że odpowiedź na odwieczne pytania: "Dlaczego złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom?" lub "Dlaczego ja?" mają swoje źródło w pełnym miłości planowaniu zdarzeń i okoliczności przed narodzinami? Czy to możliwe, że niektórzy z naszych dręczycieli to osoby obdarzające nas największą miłością? Czy wreszcie to możliwe, że takie rzeczy nie zdarzają się tylko po to byśmy cierpieli, ale raczej służą rozwojowi duchowemu?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiemy twierdząco, to w jaki sposób możemy wykorzystać tę wiedzę do poznania sensu i celu życia oraz samo-uzdrowienia?

Czy jesteś na tyle odważny, aby spojrzeć za zasłonę własnego życia i uwierzyć, że Twoja dusza zaplanowała je przed urodzeniem? Jeśli tak, dołącz do grona bohaterów książki "Odważne Dusze" i wyrusz z nimi w duchową podróż w głąb siebie ku odkryciu odpowiedzi na dręczące Cię pytania

Od czytelnika czyli mnie :D :


Czytając tą książkę, doświadczyłam czegoś niezwykłego. Skupiłam się na pewnych słowach autora i poczułam, jak ogarnia mnie uczucie miłości. W życiu się tak nie czułam. To było cudowne. Czułam, jak anioły, istoty miłości otaczają mnie. Ech. Potem to znikło ale sądzę, że jak wrócę do tych słów to wróci lecz coś mi mówi: Julito to jeszcze nie czas, poczekaj...
Czekam ;)

Moja opinia:

Polecam książkę, każdemu kto chce dowiedzieć się czegoś na temat reinkarnacji i życiu przed urodzeniowym a także jeśli pragnie zrozumieć cel swojego życia. Nie każdy znajdzie ten cel lecz ta książka przecież nie jest dla każdego. :) Trzeba szukać swej duchowej drogi. Może znajdziesz ją akurat w tej książce, może nie ale wież co? Przeczytaj tą książkę, bo warto. ;) Ja znalazłam w niej wiele miłości. Co Ty znalazłeś/aś?

http://www.czarymary.pl/p_847950_odwazne_dusze_poznaj_plan_swojej_duszy_robert_schwartz

_________________
"Witaj gościu, nie zapytam cię, skąd pochodzisz.
Jeśli jesteś przyjacielem, powitamy cię z otwartym sercem.
Jeśli jesteś nieznajomym, nie pozostaniesz nim wśród nas zbyt długo.
Jeśli jesteś wrogiem, podbijemy wkrótce twoje serce naszą miłością."
~ "2012 i przyszłość Ziemi"


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL