Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2014, o 21:43 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Opiszę czym karma jest. Nie mogę zdradzać technik DEIR, czyli nie mogę mówić JAK. od tego są książki i kursy .Ale wyjaśnię czym karma jest.

"Jakiś czas temu zaobserwowałam jeden wątek w swoim życiu, a mianowicie:
Zawsze jak wchodzę w jakiś związek to z człowiekiem, który ma jakiś problem, mianowicie z rodziną z alkoholem, choroba, nastawienie typu "mam wszystko i wszystkich gdzieś, jestem najlepszy"
To co tutaj opisujesz w zasadzie nie jest Karmą a skutkiem Karmy.

Najprościej rzecz ujmując Karma powstaje wtedy gdy człowiek dąży do nie swoich celów. Dążenie do nieswoich celów powoduje to, że w nazwijmy to ciele w energetycznym człowieka powstaje pewna narośl energetyczna która zostaje przeniesiona do następnego wcielenia.
Można to porównać do narośli w ciele fizycznym. W ciele fizycznym może powstać narośl oraz w ciele energetycznym. W ciele energetycznym narośl jest właśnie karmą.
Karma przeniesiona z poprzedniego wcielenia jest w istocie PROGRAMEM, tylko głębiej zakorzenionym. PROGRAM ten narzuca pewne schematy myślowo emocjonalne, które każą Ci (podswiadomie) znajdować takich a nie innych partnerów.

Odpracowanie karmy na poziomie technicznym polega na tym, żeby przeżyć zdarzenia jakich chce narośl ( PROGRAM) i zdać sobie sprawę z tego, że tego nie chcesz. Wtedy narośl odpadnie.

Teraz już możesz domyślić się jak odpracować karmę w dw trzy dni a nie w dwadzieścia trzydzieści lat.
Nawet jak uda Ci się domyślić jak to zrobić, to tak czy siak nie uda Ci się w ten sposób odpracować karmy, bo najpierw musisz mieć potężną energetykę. Żeby tego dokonać należy zdobyć umiejętności 1 stopnia deir lub inne umiejętności które dadzą Ci potężną energetykę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 21:59 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ale ja nie napisałam, że tego nie chcę:)
Dla mnie to jest fascynujące móc, w którymś czasie spojrzeć wstecz i uświadomić sobie, że coś takiego się wydarza - uczyć się, przezywać itd. Ja się bardzo cieszę, że mam na to całe życie i nauczyłam się z radością z Niego korzystać.
Mam też odmienne trochę zdanie na temat stwierdzenia, że to program:)
Dla mnie karma to nauka - tak jak w szkole masz parę klas do przejścia i parę przedmiotów.
Nie uważałeś na biologi w poprzedniej klasie to w obecnej masz trudniej i musisz nadciągnąć i poprzednie i obecne, żeby zdać. Będziesz umiał to co jest zaplanowane na wszystkie klasy osiągniesz wyższy poziom.
Po coś ta nauka jest ..

A tak zapytam z innej beczki - albo może i stwierdzę.
Zachwalasz na każdym kroku Deir - czy to nie jest taka trochę reklama?
Bo tu zachwalasz a tu nic zdradzić nie możesz, a jak chcę się dowiedzieć to odsyłasz mnie na kurs płatny :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 22:04 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
To trochę jak "oszukać przeznaczenie". Mamy do odpracowania karmę nie bez powodu.. jest częścią naszej życiowej drogi, a czasem może przynieść nam wiele dobrego. Chociaż może moje założenie jest błędne, kto wie :)

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 22:21 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Wszystko jest dobre, jeśli tylko nas czegoś uczy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 22:32 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
AuroraBorealis To nie jest oszukiwanie przeznaczenia.
Odpracowanie karmy ma na celu wywołać w nas ( ludziach) odpowiednie uczucia do obiektu karmicznego. Np ktoś spotyka na ulicach ciągle lumpów i strasznie się denerwuje.
My potrafimy po prostu zrobić tak by wywołać w sobie odpowiednie uczucia ale zgodnie z prawem karmicznym. Dlatego mówię że trzeba mieć potężną energetykę


Aśka
"A tak zapytam z innej beczki - albo może i stwierdzę.
Zachwalasz na każdym kroku Deir - czy to nie jest taka trochę reklama?
Bo tu zachwalasz a tu nic zdradzić nie możesz, a jak chcę się dowiedzieć to odsyłasz mnie na kurs płatny"


Oczywiście że robię reklamę. Po to tutaj przyszedłem między innymi. Wiem że napewno są tutaj ludzie z potencjałem, więc warto do nich trafić.
Po za tym proces reklamy w tym wypadku jest powiązany z jakąś wiedzą. Myślę że daję sporo wiedzy, i ktoś napewno z tego skorzysta. Uważam że jest to uczciwe.
Odsyłam na kurs, ale wszystko można przeczytać z książki,a te kosztują 30zł.
Na upartego można ściągnąć książkę z chomika.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2014, o 11:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2014, o 11:25
Posty: 3
Podziękowań: 0
A czy to w jakich mężczyznach/kobietach gustujemy też może mieć jakiś związek z karmą/poprzednimi wcieleniami? Odkryłam ciekawą zależność, bawiąc się numerologią przeanalizowałam swoją datę z datami wszystkich mężczyzn na do których niesamowicie mnie ciągnęło i oprócz podobnych wibracji, reprezentowali podobny typ urody ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 15:44 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Uważam, że tak. To ma na pewno jakiś wpływ na wybory, których dokonujemy jeśli chodzi o partnerów w obecnym życiu. Możliwe, że gdy w poprzednim wcieleniu byliśmy z kimś kto miał brązowe oczy i blond włosy, to w tym wcieleniu podświadomie takiej osoby będziemy szukać i nawet możemy być przekonani, że taka osoba da nam szczęście.
Oczywiście, to wcielenie też ma wpływ na wybór partnera - własne obserwacje i po prostu tworzenie sobie na ich podstawie opisu idealnego partnera. A także sugestie i przekonania innych ludzi, np., gdy słyszymy, że bruneci to przystojniacy i najlepiej szukać takiego partnera - może nie od razu, ale za jakiś może się zdarzyć, że będziemy wypatrywać w tłumie brunetów, zamiast, jak to wcześniej miało miejsce blondynów.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL