Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2013, o 22:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Godric napisał(a):
Więc i ja zadam pytanie.

Czy ja i Sylwia odnowimy naszą znajomość,którą ja przez własną głupotę zaprzepaściłem?Oczywiście chodzi o stosunki wyłącznie przyjacielskie,

Informuję, że nie pracuję na co dzień z tymi kartami, więc, to co pokażą wcale nie musi się sprawdzić. Proszę, to traktować jako zabawę, a tym bardziej, że nie podałeś nawet swojego imienia.

Odpowiedź: To głównie zależy od Ciebie. Najprawdopodobniej potrzeba zmiany albo czasu, aby ona o wszystkim zapomniała i od nowa zaczęła patrzeć na Ciebie z sympatią.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2013, o 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Temat zamykam. Najprawdopodobniej wrócę do udzielania odpowiedzi w tej zabawie dopiero w sierpniu, Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2014, o 10:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Jeśli są chętni, to Zapraszam :)


Irisa napisał(a):
W ramach wolnego czasu mogę odpowiedzieć na Wasze pytania za pomocą kart "Psycards".

Pytania powinny zaczynać się od "Czy" - wtedy odpowiedź będzie - Tak/Nie

Tylko proszę pamiętać, że ja tego nie traktuję jako wróżbę, utworzyłam ten wątek bardziej jako zabawę dla Was, dlatego proszę w ten sposób do tego podchodzić. Na co dzień nie zajmuję się tego typu kartami, więc odpowiedzi mogą być różne. Jeżeli coś się nie zgadza, to proszę nie mieć pretensji do mnie.

Można zadać maksymalnie dwa pytania


Tak jak napisałam, odpowiadam w wolnym czasie, więc proszę być cierpliwym i spokojnie czekać na swoją kolej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 11:56 

Dołączył(a): 5 cze 2014, o 13:23
Posty: 19
Podziękowań: 2
Czy mój związek przetrwa?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 17:53 

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 62
Podziękowań: 10
Czy wyjade jeszcze w tym roku za granicę na wypoczynek?
Czy sprawa sądowa związana z pracą skończy się dla mnie pozytywnie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2014, o 16:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
klarysa napisał(a):
Czy mój związek przetrwa?

Tak, ale jeżeli Wy będziecie tego chcieli. Na pewno trzeba się pozbyć jakiś starych schematów i inaczej na siebie popatrzeć, a także w ogóle inaczej podejść do tej relacji. Jeżeli Wam na sobie zależy, to możliwe, że powinniście szukać wsparcia u kogoś z autorytetem, starszego, kto wiele przeżył i jego rady są cenne. Dodatkowo jakieś pokusy, przyjemności - albo to jest dla Was pułapka, jedno z Was lub oboje macie z tym problem albo przeciwnie, dzięki temu się do siebie zbliżycie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2014, o 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
raffia napisał(a):
Czy wyjade jeszcze w tym roku za granicę na wypoczynek?

Okazja ku temu będzie, ale, albo będziesz miała niewystarczającą ilość pieniędzy albo pomimo, iż pieniądze będziesz mieć, to będziesz chciała wydać je na coś innego - SPA, wizyta u kosmetyczki, ogólnie inwestycja w swój wygląd. Jeżeli wykażesz się rozwagą, to uda Ci się obydwie te sprawy pogodzić.

raffia napisał(a):
Czy sprawa sądowa związana z pracą skończy się dla mnie pozytywnie?
Z tych kart, które wyszły mogę napisać, iż nie dają one jednoznacznej odpowiedzi. Tak naprawdę zgodnie z kartą pierwszą, ta sprawa jest niczym Zagadka.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2014, o 18:58 

Dołączył(a): 5 cze 2014, o 13:23
Posty: 19
Podziękowań: 2
Irisa napisał(a):
klarysa napisał(a):
Czy mój związek przetrwa?

Tak, ale jeżeli Wy będziecie tego chcieli. Na pewno trzeba się pozbyć jakiś starych schematów i inaczej na siebie popatrzeć, a także w ogóle inaczej podejść do tej relacji. Jeżeli Wam na sobie zależy, to możliwe, że powinniście szukać wsparcia u kogoś z autorytetem, starszego, kto wiele przeżył i jego rady są cenne. Dodatkowo jakieś pokusy, przyjemności - albo to jest dla Was pułapka, jedno z Was lub oboje macie z tym problem albo przeciwnie, dzięki temu się do siebie zbliżycie.

Iriso dziekuję. Wiedząc jak wygląda mój związek obecnie Twoja interpretacja dała mi swiatełko, że bedzie ok, pomimo dość niecodziennej sytuacji.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 16:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Jeśli są chętni, to Zapraszam :)


Irisa napisał(a):
W ramach wolnego czasu mogę odpowiedzieć na Wasze pytania za pomocą kart "Psycards".

Pytania powinny zaczynać się od "Czy" - wtedy odpowiedź będzie - Tak/Nie

Tylko proszę pamiętać, że ja tego nie traktuję jako wróżbę, utworzyłam ten wątek bardziej jako zabawę dla Was, dlatego proszę w ten sposób do tego podchodzić. Na co dzień nie zajmuję się tego typu kartami, więc odpowiedzi mogą być różne. Jeżeli coś się nie zgadza, to proszę nie mieć pretensji do mnie.

Można zadać maksymalnie dwa pytania


Tak jak napisałam, odpowiadam w wolnym czasie, więc proszę być cierpliwym i spokojnie czekać na swoją kolej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 16:19 

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 62
Podziękowań: 10
Witam,czy w tym roku czeka mnie podwyżka?
Czy wyjade/pójdę na koncert ulubionego zespołu?Basia
Pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL