Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 gru 2013, o 12:39 

Dołączył(a): 1 gru 2013, o 19:52
Posty: 3
Podziękowań: 0
Dzięki Antek za odpowiedz, ale jakoś tak średnio zależy mi na zabawie w pobieranie Energii za pomocą pentagramu. :ympray: Pozdro


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2013, o 15:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Przecież to jest też część systemu Usui Reiki (przynajmniej tej linii w którą była inicjowana moja matka); nie rozumiem też dlaczego pentagram jest taki straszny, przecież to jest uproszczona mapa świata/ człowieka/ Boga.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2013, o 20:07 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Ten rytuał to zwyczajne przeżegnanie się... Tylko inne słowa się wypowiada.

Co do reiki... No cóż... Problemik masz, bo reiki to kupa. Też się tak czułam po inicjacji, po drugiej było jeszcze gorzej, a skończyło się na tym, że nie dawałam rady po miesiącu wstać z łóżka, bo tak byłam zawalona dziadostwem syfiatym. Najlepszą radą jaką mogę dawać wg własnego doświadczenia, to nie wchodzić w to bagienko, ale skoro już za późno, poszukaj kogoś, kto Ci to zlikwiduje. Chyba lepiej posługiwać się własną energią, a nie wątpliwego źródła czymś [nawet nie umiem tego nazwać].

Ponadto za każdym razem kiedy "włączałam" reiki bolała mnie głowa i kark, czułam jakby ciężar na barkach, co się pogłębiało, aż stało się tak nieprzyjemne, że przestałam się tym w ogóle posługiwać. Bez sensu i nie polecam. Cała ta zabawa jest dla mnie śmieszna. Komercja, komercja i jeszcze raz komercja. Nie każdy się nadaje na bioterapeutę, nie każdy może uleczać energią. Mam uczulenie na reiki i sekciarskie gadki szmatki, które wpycha się ludziom do głowy za ich pieniądze.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL