Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwi 2016, o 13:09 

Podziękowań: 0
Na początku snu byłem żołnierzem i z kilkoma innymi wchodziliśmy do odrzutowca. Lecieliśmy chwilę. Potem była powódź i ja ją przeżyłem. A gdy wody zniknęły byłem na cmentarzu i z kimś szedłem, nie wiem z kim. Rozmawiałem coś. I tak szedłem po cmentarzu było dużo płaczu i rozpaczy. Widziałem jakiś nagrobek jakby z głowami posągami, które się ruszyły. Noo i tam było pełno ludzi, przypominających posągi. Byli bardzo smukli, wysocy, mieli chude podłużne twarze, skóra taka albo czarna, albo szara, albo połączenie obu. Raczej więcej było szaroskórych. Ubrani byli w długie szaty, czarne albo przypominające orientalne. Oczy były całe czarne. Wstali i patrzyli na mnie. Ktoś, możliwe że gruba kobieta (nie pamiętam dokładnie) płakał i spuszczano ciało do grobu. Szedłem przez cmentarz, a te postacie się na mnie gapiły. Widziałem też ghula z wiedźmina, tego gadającego. Gadał coś, że pójdziemy na wódkę. Nadbiegł też mój ukochany psiak i łasił się na mnie. Ostatnie, co pamiętam z tego snu to to, że robiłem zdjęcia aparatem temu ghulowi, bo stwierdziłem, że jak opowiem to nikt mi nie uwierzy.

Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2016, o 08:08 

Podziękowań: 95
Mroczny Sergiuszu, śniłeś , gdziekolwiek zawędrowałeś , a myślę że to nisza strefa astralna ponieważ tam sa niskie wibracje , twoja podswiadomość stykając sie z jakąś energia , przedstawiła poprzez tobie znane symbole. Sen nie należy do przyjemnych, piszesz o sobie mroczny więc to też świadczy że może akurat teraz taka energia Cię interesuję. Opis bardzo ciekawy, przekraczając pewne sfery trzeba też uważać aby toważystwa nie załapał. Wiedżmina nie czytałam, widziałam parę odcinków więc wedle zainteresowań się przemieszczasz.
Pozdrawiam :)

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

PostNapisane: 7 kwi 2016, o 00:34 

Tak... Ale w dalszym ciągu nie wiem, co te symbole mogły oznaczać... I te czarne oczy wpatrujące się we mnie... :(

14:25 tu jest właśnie ten gadający ghul. Czyż nie zabawny?
Również pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2016, o 07:49 

Podziękowań: 95
Nie interesują mnie gry :P ale jesli grasz i się tym pasjonujesz wiele w snach będziesz z tego miał ponieważ łączysz to z emocjami. Wiem czym jest Wiedzmin , jesli zaczynasz się identyfikować no to nie dziw że takie sny. Sen mi się ogólnie podoba w sensie wyrazu, a kiedyś kochało się gotyk.
Tyle że ten sen, moim zdaniem nie był tylko snem powędrowałeś gdzieś, gdzie nie ma formy materialnej a jednak to istnije. No czym są oczy ? Zwierciadło duszy mówia , więc jeśli jest tam czarno , ciemno i nie ma światła w tych oczach to dośc ponura dusza , gdzie zawsze trzeba wziąść pod uwagę że to jednak symbolika energii z jaką się zetknąłeś. Jesli po takim snie , czujesz się dobrze i funkcjonujesz dobrze i nie masz doła lub jakiejś deprechy , to chyba jest ok :)

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

PostNapisane: 30 lip 2017, o 23:38 

Właśnie, miałem deprechę od tego czasu... XD Taki dołek noo.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt