Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 maja 2013, o 18:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Jak wiadomo, podczas 2 wojny światowej Niemieccy naukowcy koncentrowali się na technologii pozwalające w drastyczny sposób pozwolić im na wygranie wojny, bądź pod koniec odwrócenia jej losów. Nie zamierzam pisać akurat o niemieckich pracach, pojazdach jakich udało im się skonstruować. Temat jednakże ciekawy i kiedyś mam nadzieję o tym trochę napisać.
W tym konkretnym temacie zamierzam się skupić na tym co się stało wraz z końcem 3 Rzeszy.
Naukowcy jeszcze do niedawna pracujący nad rzeczami o których w owych czasach można było tylko marzyć, nagle zostają po części wywiezieni do USA i ZSRR. Panowała zasada kto pierwszy zgarnia wszystko, drugiemu pozostają tylko ochłapy. Jednak zarówno Amerykanie jak i Rosjanie doskonale o tym wiedzieli. Późniejsze projekty, właściwie wycieki z tajnych projektów pokazują kto wygrał ten wyścig.
Zdarzenie pod Kecksburgiem sugeruje, że wraz z naukowcami Amerykanie wywieźli z Niemiec także coś jeszcze...
Cytuj:
Tego dnia wieczorem zaobserwowano wielką ognistą kulę przelatującą po niebie nad sześcioma stanami w USA oraz nad Ontario w Kanadzie. Obiekt pozostawił za sobą długą smugę, a niedługo później mieszkańcy stanu Pennsylvania usłyszeli głośny huk. Kilka dni później media donosiły o upadku meteoru.

Można wyczytać, że rozbił się tam obiekt bardzo podobny do tak zwanego Die glocke.
Obrazek
Podobno prace nad tym urządzeniem były prowadzone w kompleksie Reisie w górach sowich w Polsce. To tak nawiasem.
Można wyczytać, że samo urządzenie prawie identyczne z tym co rozbiło się w tym małym miasteczku w USA, było zaledwie częścią, jakby silnikiem maszyn nad jakimi pracowali Niemcy. Czyżby ta cała katastrofa to tylko nieudany eksperyment? Czyżby zwalili wszystko na upadek meteorytu? To niedorzeczne co piszę :D
Faktem jest to, że pozostaje dużo pytań, a można się tylko domyślać jak daleko Amerykanie posunęli się w projektach, które Niemcy zapoczątkowali.
Przecież ojcem podboju kosmosu stał się Wernher von Braun, projektant rakiet V-2, V-1, oraz wielu rzeczy które wykreowały w jakiś sposób kwestie militarne dzisiaj.

Obrazek

Obrazek


To dzięki niemu Amerykanie lądowali na księżycu, wynoszą satelity na orbitę et cetera, et cetera. Może jest ktoś, kogo nazwisko jest utajnione, a jest ojcem Amerykańskich Ufo? Tego raczej szybko sie nie dowiemy, pozostają tylko domysły i strzępki informacji.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2013, o 17:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2013, o 09:18
Posty: 24
Lokalizacja: Barcelona
Podziękowań: 9
Nie jest tajemnicą, że nazistowscy naukowcy po wojnie znaleźli szczęśliwą przyszłość w USA. Wiele projektów to rzeczywiście rozwinięte projekty, a przytoczony przez Ciebie przykład jest idealnym tego dowodem.

Dzięki za włożoną pracę!

_________________
"Wiem, że się urodziłem i wiem, że umrę.
To, co pomiędzy, należy do mnie."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL