Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niedotykalscy
PostNapisane: 14 cze 2013, o 20:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
mam róznie ;)
ale generalnie jestem z tych co dla nich dotyk jest wyrażaniem emocji :) jeszcze jednym sposobem komunikacji.
Jak kogoś lubie wręcz przytulam na powitanie :)) czy jak się już rozchodzimy
Jak widze smutek potrafie podejśc i podac reke lub dotknąc i powiedziec bedzie dobrze

i wiecie co jeszcze sie nie spotkałam z tym by kogos odrzuciło lub by miał kwaśną minę

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Niedotykalscy
PostNapisane: 21 lis 2013, o 00:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Ja mam alergię na dotyk wręcz. Ale tylko w kwestii osób, których nie lubię albo zupełnie obcych, tak jak Ewelina :P W autobusie dostaję apopleksji, kiedy ktoś siada obok mnie, mimo że to nie jedyne wolne miejsce, zauważyłam niegrzeczną manierę u siebie, że często wtedy wręcz mocniej się rozpycham, rozstawiam łokcie, żeby tylko ktoś mnie wtargnął w moją sferę prywatności. Ale jeśli towarzystwo jest mi znane, lubiane i zaufane, nie stanowi to żadnego problemu. Nie lubię jeszcze z kimś spać, bo czuję spory dyskomfort. Może zostanę starą panną, haha xD

Oczywiście nie miałam żadnej traumy, nikt mnei nie molestował ani nie zgwałcił xD jestem po prostu jedynaczką i wszyscy nade mnąskakali zawsze, więc jedyne co mi przychodzi do glowy to to, że miałam przesyt tych uczuć i trochę bym chciała odetchnąć :P a tak ogólnie to po prostu cenię sobie wygodę, a w relacjach z przyjaciółmi... no cóż, traktuję to bardzo wybiórczo i nie mam pojęcia, od czego to zależy. Są osoby, które przecież lubię bardzo, a ich dotyk, przytulenie, czy spontaniczny całus wprawia mnie w zakłopotanie, ale są także osoby, które z chęcią i bez oporów sama przytulam. I tego już nie rozumiem xD

O, widzę, że już się wypowiedziałam kiedyś w tym wątku :P I dziwne jest to, że nieco zmienił się mój pogląd :P A właściwie nie dziwne. Trochę się zdystansowałam (na korzyść, zawsze czułam potrzebę, żeby przestać być taka glośna, otwarta i trochę mniej okazywać), może to z tego wynika :)

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Niedotykalscy
PostNapisane: 21 lis 2013, o 07:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
To jest czesty przypadek. Moi synowie sa tego dowodem. Jeden jest przylepa (ekstrawertyk) a drogi ma alergie na dotykanie i to od dziecinstwa ( introwertyk )
Ja jestem troche mieszana, w zaleznosci od nastroju i stopnia nastawienia do innej osoby, ale bardziej jestem " niedotykalska " chyba :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Niedotykalscy
PostNapisane: 21 lis 2013, o 10:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
to wszystko chyba zależy od tego przez co przeszliśmy lub jakie mamy fobie.
Czasami boimy sie czegoś bez przyczyny tak może byc i z dotykiem, może faktycznie silne przeżycia z poprzednich wcieleń

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Niedotykalscy
PostNapisane: 23 lis 2013, o 22:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 20:34
Posty: 27
Podziękowań: 4
Dla mnie też moja sfera prywatna jest bardzo ważna. Nie lubię przypadkowego dotyku, ani przytulasów na dzień dobry, do widzenia. Nie lubię sytuacji w stylu - dzielenie się opłatkiem, podawanie ręki przy przywitaniu. Tak po prostu mam :-) Fajnie, że nie tylko ja, bo myślałam do tej pory, że jestem odosobniona.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL