Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2012, o 14:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
To w końcu szukasz pomocy, czy chesz tylko wiedzieć co to było, bo to dwie różne rzeczy, które wyrażasz prawie jednocześnie. Twoja reakcja na moje słowa też o czymś świadczy. Ona mówi o tym, że Ty nie szukasz pomocy, raczej szukasz potwierdzenia Twoich przypuszczeń na temat tego co zaistniało.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, o 14:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 2 lip 2012, o 19:04
Posty: 17
Podziękowań: 0
A ty jesteś wstanie pomuc??


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, o 16:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Cytuj:
A ty jesteś wstanie pomuc??


Mogę pomóc tylko temu kto chce naprawdę pomocy, wielu ludzi (nie twierdzę, że akurat Ty), udaje, że szuka pomocy, a w rzeczywistości chce za darmo otrzymać energię cudzą. Wiele osób automatycznie zwraca się o pomoc z nawyku, nie zgłębiając swojego problemu, nie wysilając się samemu, czekając aż ktoś rozwiąże za nich ich problem, ja uważam, że jest prosta zasada, masz prawo prosić o pomoc innych jak już wyczrepiesz wszystkie wąsne środki i zaryjesz noisem w piach w bezsilności, dopuki człowiek nie wykorzysta wszystkich swoich możliwości poprostu jest zwykłym leniem i naciągaczem. Wymaga od i9nnych wysiłku, bo pomaganie jest wysiłkiem, a sam oszczędza swoją energię, czy to jest uczciwe?


Ostatnio edytowano 10 lip 2012, o 16:21 przez so_mag, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, o 16:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
malbad napisał(a):
Chciałabym wiedziec co to jest. A co do pomocy to chodziło mi o to zeby ktos mógł mi odpowiedziec na moje pytania


Tą wypowiedzią jak najbardziej potwierdzasz moje ostatnie słowa zwrócone do Ciebie, racz zauwazyć to. No włąsnie odpowiadam na Twoje pytania, ale Tobier jakoś nie spodobały się moje odpowiedzi, żachnęłaś się mocno.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, o 17:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
malbad napisał(a):
Przepraszam jesli to tak zabrzmiało ale nie o to mi chodziło. Ja po prostu nie wiem co mam o tym myslec. Jedni twierdza ze to jakies duchy, jedni ze cos mnie nawiedza. A ja mam czasami wrazenie ze zwariowałam bo nie wiem jak mam sobie to wytłumaczyc


Nie szkodzi.
To nie ma znaczenia co to jest, nie tym powinnaś się zająć. Skup się na sobie, bo decydujesz tylko o sobie, a nie o tych zjawiskach, poznawaj siebie, poznawanie tych zjawisk mało co daje. Masz siebie wzmacniać, wtedy żadne negatywne zjawisko Ci nie zaszkodzi, poznając siebie będziesz wiedzieć jak się bronić, tym bardziej, że istoty a astralu włąśnie napadaja ludzi słabych i takich, któryz nie znają swoich możliwości ani słabych stron. Więc zacznij od siebie, a nie od drugiego końca, te zjawiska były i będą taka ich struktura i funkcja w kosmosie, żeby nam utrudniać życie, najgorzej jest przyjąć fałszywą opinie o tych zjawiskach, nie sa one wcale takie straszne jak zdają się wyglądać. radzi sobie z nimi każdy rozsądny czlowiek i konsekwentny, wcale nie tzreba zajmowac się ezoteryką. Włąśnie wchodzenie w ezoterykę takie głuopie szybkie, nierozsądne powduje problemy o których piszesz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, o 18:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Strach wzmacnia wszelkie larwy. Karmimy je swoim strachem. Strach to nasza własna energia w reakcji na stress, zagrożenie, puszczona bezkontroli w panice. Zacznij od uświadamiania sobie co się z Toba dzieje,a nie co dzieje się z tymi istotami, to ich problem a nie Twój. Joga uczy pratjahara, czyli wycofania uwagi zewsząd i skuopianie się na sobie samym i swojej energii oraz jej użyciu wlaściwym. Zasada kosmiczna mówi, że energia idzie za uwagą, te istoty przyciągają Twoją uwagę, przy czym porzez strach, jak poświęcasz im uwagę i stale o nich myuślisz, nie jesteś dobzre zajęta na codzień, no to oddajesz za darmo tę energię.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL