Nawracajcy sen - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nawracajcy sen
PostNapisane: 30 kwi 2018, o 10:43 

Podziękowań: 0
Witam ,

Od jakiegoś czasu śni mi sie mój były, z którym nie jestem od 4 lat.
Dodam tylko że to ja go zostawiłam i wcale nie zamierzam do niego wracać i nie myśle o nim wcale..

Ale...

Ostatnio znowu mi sie śnił. Że jesteśmy u niego, w tym śnie podobno razem. On bardzo zadowolony. Ja w szoku że nie jestem już z moim obecnym partnerem. Przytula mnie, próbuje całować i tak leżymy sobie u niego na łóżku jakby nigdy nic.. W tym śnie czuje że go nie chce.

Kolejny sen który pamietam to taki.
Otwieram oczy, jestem nago mój były również .Leży sobie zadowolony obok mnie. Prawdopodobnie uprawialiśmy seks ale nie było tego w mpim śnie. Uśmiecha sie ja kłade mu glowe na kolana i przytulam sie do niego. Rozmawiamy normalnie jakbyśmy byli parą. Oczywiście w tym śnie myśle o moim obecnym partnerze gdzie on jest. I czemu jestem z byłym, nie z nim.

Dodam, że często mi się on śni. Nigdy w tym śnie się nie kłócimy. Zawsze sprawia wrażenie zadowolonego tego że z nim jestem. Jest miły, ja też chociaż udaje. On gda do mnie czułe słówka. Ja nie bo jestem przerażona, gdzie jest mój obecny narzeczony? Chociaż nie mówie w snach tego na głos. Raczej udaje że też jestem nim zainteresowana..

Durne te moje sny.. :))
Dodam jeszcze, że te sny nie sa długie i zawsze w nich mysle o swoim obecnym. A gdy sie przebudze dziękuje Bogu, że obok mbie nie leży były tylkp mój skarb.

PROSZĘ MI POMÓC WYJAŚNIĆ, CZEMU O NIM ŚNIE I CO TO ZNACZY? :-h

Dziękuje

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2018, o 12:57 
Administrator

Podziękowań: 605
Powiązania karmiczne i umowa między Wami. Dlatego.

PostNapisane: 17 maja 2018, o 10:01 

Ale co moge zdobic zeby mi sie juz nie snil ? Odkad napisalam ten watek snil mi sie juz dwa razy. Dzisiaj poraz kolejny.

Widzialam go w snie ze swoja dziewczyna. Rozmawialam na messengerze, sen byl lekko rozmyty. W tym snie zbowu z nim bylam ! I znowu od razu gdy to sie stalo balam sie zeby moj obecny partner o niczym sie noedowiedzial. Bo w tych snach wiem ze to jego kocham i bylby to najwiekszy blad mojego zycia gdybym zodtawila go dla bylego.. w tych snach nigdy nie ma miedzy nami typowego dialogu o zwiazku. W ogole malo tozmawiamy a zawsze , ale to ZAWSZE na koncu okazuje sie ze z nim jestem. I ZAWSZE od razu tego zaluje ? Ja w tych snach noe chxe z nim byc. To on zawsze do mnie lgnie.

Ja na codzien nawet o nim nie mysle ! Nie mam z nim kontaktu od 4 lat, ani razu z nom nie rozmawialam. I dodam ze w realu to ja go zostawilam. Czego ani chwili nie zalowalam.

Jak pozbyc sie go z mojej glowy ?!?! Prosze o pomoc. Bo meczy mnie to strasznie. Sny pojawiaja sie od chwili gdy z nin zerwalam..

PostNapisane: 17 maja 2018, o 10:05 

Przepraszam z bledy, ale pisalam to strasznie szybko. I prosze o pomoc. Jak sie go pozbyc !!? :((

Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2018, o 13:00 
Administrator

Podziękowań: 605
Zastanawiam się czy on nie puścił jakiejś mocnej intencji w kierunku Ciebie i ona tak działa...
Trzeba by na to spojrzeć z perspektywy energii.

PostNapisane: 1 cze 2018, o 10:03 

To nie są nawracające sny, tylko element snu...
Stara miłość nie rdzewieje, te sny pokazują twoje emocje których ci brakuje ,a wiążesz je z tą osobą np.Podoba ci się gdy on czuje się przy tobie dobrze i brakuje ci tej emocji, od takich rzeczy trudno się uwolnić... Możesz sobie podczas medytacji(to tylko nazwa, po prostu siadasz w cichym miejscu wygodnie zamykasz oczy itd...), porozmawiać ze swiadomośćią ze chcesz zakończyć to co was jeszcze łączy, ale to wróci gdy tylko się złamiesz, bo jestes uzależniona ;)

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt