Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Drukuj

Cierpimy na depresję
Aktualnie mam depresję 24%  24%  [ 6 ]
Miałam/miałem depresję 56%  56%  [ 14 ]
Nigdy nie miałam/miałem depresji 20%  20%  [ 5 ]
Liczba głosów : 25
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2012, o 14:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2012, o 08:45
Posty: 18
Podziękowań: 0
Często mam takie odczucie, że wszystko juz przezyłam, że niczego na ziemi juz nie pragnę.
Ogólnie żyje mi się dobrze ale widzę na świecie tyle cierpienia i bólu, że to mnie tak powoli zabija. Jak robie test na depresję to niby ją mam...ale jak sie zastanawiam nad tym głębiej....to może jest to związane własnie z reinkarnacją.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2012, o 20:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Cóż, z uwagi na reinkarnację, niektóre bóle, lęki i strachy z poprzednich wcieleń, mogą mieć odzwierciedlenie w obecnym życiu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 19 maja 2012, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
kam90 napisał(a):
Cóż, z uwagi na reinkarnację, niektóre bóle, lęki i strachy z poprzednich wcieleń, mogą mieć odzwierciedlenie w obecnym życiu.

Czytałam o chłopcu który za każdym razem kiedy jego matka szła pod prysznic - Histerycznie chciał ją zatrzymać, wpadał w szał i rozpacz, płakał, krzyczał... (Ok. 6 lat) Matka pod namową przyjaciółki poszła z synkiem na jakieś badanie. Ponoć wprowadzenie Go w trans. Okazało się, że w poprzednim życiu zginął razem ze swoją rodziną na obozach koncentracyjnych.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2012, o 09:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Ja teraz mam depresję, wiem, że to to, bo przechodziłam ją kilka razy :(
sama sobie radziłam (mądre książki, medytacja), tylko teraz mi się za dużo zwaliło na głowę w zbyt krótkim czasie... Udało mi się zapisać do psychologa, może pomoże, na razie walczę sama...

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, o 21:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Szkotko, jeśli testy internetowe - nie bierz ich pod uwagę, to ściema, jeśli psychologiczne - owszem. Fakt faktem uczucia, które opisujesz wskazują, że mozesz na depresję cierpieć lub ku niej zmierzać.
Moim osobistym zdaniem nie ma co szukać odpowiedzi w reinkarnacji, nieważne skąd depresja sie bierze, trzeba ja leczyć.
Skonsultuj się ze specjalistą- poradzam. Jeno nie idź do pierwszego lepszego bo rózne "dupki" mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Poszukaj, popytaj, sprawdź reputacje.

Trzymaj się dzielnie :)
Pzdr.

***

Aglom, słusznie postąpiłaś. Jeśli psycholog do psychiatry Cie skieruje nie obawiaj sie - oni nie gryzą :)

Powodzenia w walce.
Pzdr.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2013, o 23:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 17:40
Posty: 15
Podziękowań: 1
Tak, cierpiałem na depresję.
Nie ma szans, żeby sobie z nią samemu poradzić.
Rozmowa ze specjalistą może pomóc.
Rozmowa z kimś bliskim, z kimś kto Cię kocha naprawdę pomaga.
Leki pomogą.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2013, o 11:58 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
bardzo często ktoś choruje na depresję a bytów wokół niego brak :)
to są inne zaburzenia, które mogą współistnieć ale nie muszą.
Polecam artykuł:

http://scalenieduszy.pl/depresja-ezoteryka/

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2013, o 14:14 

Dołączył(a): 9 cze 2013, o 21:02
Posty: 7
Podziękowań: 0
Depresja, depresja, ale co robic, gdy u bliskiej ci osoby po wielu latach nawracajacych stanow depresyjnych nagle lekarze zdiagnozuja zaburzenia bipolarne ? To jest podobno dosyc powazna choroba psychiczna, bo miedzy stanami depresyjnymi sa tez zaburzenia maniakalne, w ktorych chory nie za bardzo zdaje sobie sprawe z tego, co robi, moze byc tez niebezpieczny itp, itd...
I jak tu zyc ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2013, o 20:09 

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
do aneczka2084
Tak bywa kiedy dopada nas depresja choć nie jesteśmy tego świadomi ale pomoc terapeutów i lekarza bardzo pomaga bo depresja to choroba duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, o 07:55 

Dołączył(a): 1 gru 2012, o 20:25
Posty: 5
Podziękowań: 0
Hej,
a ja po wielu latach "radzenia sobie" doszłam do wniosku, że już nie mam na to siły. Zapisałam się do psychiatry i mam nadzieję, że uda mi się to zwalczyć. Co prawda wizyta w grudniu, ale odkąd ma ten termin inaczej patrzę na życie. To tak, jakby czekało się na jakąś magiczną chwilę. Co do testów w internecie. Robiłam test Becka i wyszła mi depresja zaawansowana i wymagająca leczenia farmakologicznego. Zobaczymy po wizycie, czy się to potwierdziło.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL