Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2016, o 01:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Nie wiem skąd bo wszędzie naokoło naszego jest mega masa innych wszechświatów. Byłem w kilku, conajmniej dwa z nich zostały pożarte przez czarne dzióry bo planety zostały zniszczone lub wyeksploatowane.
Ta zaraza dzieje sie teraz na ziemi, eksploatacja i niszczenie planety postępuje w strasznym tempie.

Każda galaktyka ma swoje źródło czy boga, nazwa nie istotna, każdy wszechświat ma jedną istote którą pewnie nazwiesz źródłem czy bogiem. Zdajesz sobie sprawe ile jest galaktyk i wszechświatów, więc ilu jest bogów ? :) jeden preferuje miłość, drugi mądrość, trzeci światłość ...i td.
Najbliższy jest na słońcu, możliwe że jest słońcem, to bóg lub źródło życia podstawowe czyli układu gwiezdnego.
Ale to wszystko są zewnętrzni bogowie czy źródła, zawsze na pierwszym miejscu powinno być włsne wewnętrzne.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2016, o 11:31 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Hmm zawsze podczas medytacji łączę się ze swoim źródłem, ale dobrze, że temat został poruszony, ponieważ wielu na pewno łączy się z tym zewnętrznym.
Mówisz tutaj o wszechświatach, czy o galaktykach?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2016, o 13:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
O wszechświatach i galaktykach


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2016, o 12:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2016, o 05:45
Posty: 60
Podziękowań: 8
hmmm... masz na myśli "Boga" w każdej galaktyce i wszechświecie czy egregory,które mają mniemanie o sobie,że są bogami ?

_________________
"Cud Miłości Jest w Tobie"
https://cudmilosci.wordpress.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sty 2017, o 01:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
To jedno i to samo chyba, raczej, te istoty emanują blaskiem i miłością, uważane są za bogów, ale nie są doskonałe. Mają funkcje do wykonania, opieke na terytorium które im podlega. Mają swoich pomocników do ingerencji w materie, pewnie ktoś religijny nazwie ich aniołami.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sty 2017, o 21:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2016, o 05:45
Posty: 60
Podziękowań: 8
Tak, są to istoty idące swoją ścieżką rozwoju. Ja jednak nie postrzegam ich jako boga lecz istoty na pewnym etapie rozwoju.
Źródło (nie używam słowa Bóg) jest jedno, wszechobecne, poza czasem i przestrzenią a jednocześnie samo stanowi czas i przestrzeń. Jest to energia z której jest wszystko i łączy wszystko. Jest jak woda w oceanie, czy powietrze na lądzie.

_________________
"Cud Miłości Jest w Tobie"
https://cudmilosci.wordpress.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2017, o 00:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Dobry opis, tylko z czasem sie okaże że to aura kogoś tak wielkiego że jego ciało zajmuje obszar wielu bilionów wszechświatów i że każdy z nich to jeden atom jego mega ciała materialnego.
Co wtedy powiesz ? Nadal ta istota będzie bogiem czy znajdziesz przestrzeń poza tą istotą by ją nazwać bogiem ?
Człowiek to taka dziwna istota, widzi boga głównie tam gdzie nie może go dosięgnąć, a jak sięgnie to to coś przestaje być bogiem czy źródłem.
Zapomina człowiek o jednym, że sam jest źródłem, dokładną kopią pra źródła, pra początku. Problem w tym że negatywne programy zakryły to źródło i człek nie widzi własnego źródła.
Rozwój duchowy jest po to by oczyścić wszystkie swoje ciała z negatywnych programów, wgrać pozytywne, zwiększyć emanacje i wtedy zobaczyć można własne źródło.
A gdy zobaczysz to wszelkie duchy, opiekunowie i przewodnicy tracą na znaczeniu, odpadają podobnie jak negatywne programy.
Ostatecznym celem jest jednomyślność z własnym źródłem i wogóle pełne zjednoczenie świadomości na wszystkich poziomach. A co po zjednoczeniu ? Sie zobaczy :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2017, o 21:38 

Dołączył(a): 22 cze 2017, o 20:20
Posty: 265
Podziękowań: 0
blankaa napisał(a):
Witajcie kochani
Dzisiaj zapraszam Was w niezwykłą podróż do mojego Domu duchowego czyli do przestrzeni istot wibracyjnych.
Znam tą przestrzeń wyłącznie z własnych doświadczeń.
Jeżeli ktoś z Was wie coś więcej na temat tych istot bardzo proszę piszcie.
Odkrycie kim jestem jako dusza zajęło mi kilka lat. Nadal odkrywam siebie ale to już na inne nagrania.




cudmilosci.wordpress.com

Czy to jest channeling ? Należy poszukiwać wzoru człowieka, którym jest Jezus Zbawiciel, czyli wzór człowieka dla człowieka.

_________________
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką" Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2017, o 20:03 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Jezus nie był człowiekiem jako dusza. Podróżował po wielu światach i robi to nadal, a na Ziemię przyszedł raz, już więcej nie przyjdzie i wcale mu się nie dziwię.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2017, o 22:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
skąd ta pewność że Jezus żył raz na ziemi ?
Nie był człowiekiem jako dusza bo Każdy człowiek żyjący na ziemi nie jest człowiekiem jako dusza. Człowiek jest formą głównie fizyczną.
Posobno jest jedna rzecz absolutnie pewna, że możemy sie mylić i mamy do tego pełne prawo.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL