Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2012, o 10:49 

Dołączył(a): 9 paź 2012, o 10:34
Posty: 11
Podziękowań: 0
Modlitwa do Księcia Anioła Południa (pieniądze)



Książę Aniele Południa, proszę prowadź mnie swoją mądrością, abym osiągnęła doskonałość w materii. Naucz mnie prawidłowo gospodarować pieniędzmi, aby zawsze otaczała mnie obfitość wszelkiego dobra. Pomóż mi uziemić moją energię tak, abym każdego dnia zarabiała satysfakcjonujące mnie ilości pieniędzy.

Proszę Cię, Książe Aniele Południa, pobłogosław mnie, abym zrealizowała wszystkie swoje marzenia o ...

Książę Aniele Południa, prowadź mnie proszę do finansowej niezależności. Pomóż mi, proszę, zarabiać takie ilości pieniędzy, abym mogła sama o sobie stanowić, sama decydować o jakości swojego życia i o swojej pracy. Pobłogosław mnie swobodą dokonywania wyboru i pracą w takim zawodzie, która będzie dawać mi satysfakcję. Naucz mnie proszę tego, co jest dla mnie dobre i jakie powinny być granice mojej wolności, dla dobra mojego rozwoju.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 19:23 
Mogłabyś wyjaśnić ( o ile jeszcze tutaj przebywasz) kim jest ten Książę Anioł Południa (i dlaczego południa, a nie np. północy)?

Szukam konkretnych wiadomości na jego temat i nic nie znajduję, co by brzmiało wiarygodnie. Przebijają się natomiast informacje typu: "władca Południa i przywódca 66 legionów upadłych" lub odwrotne-> "Anioł ten oferuje przewodnictwo we wszystkich aspektach naszej materialnej rzeczywistości. Błogosławi zmysły, tak abyśmy mogli w pełni doświadczać świata wokół nas poprzez fizyczne ciało".

Szukałam również w starodrukach, ale nic o nim nie znajduję.


  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 19:36 
Ps: Pierwszy raz spotykam się z informacją, aby uziemienie (ukorzenienie) u podstawy wiązało się z pieniędzmi. We wszystkich przypadkach jakie znam wiąże się to z integracją ducha ludzkiego z duchem Ziemi, poprzez stopy. Ukorzenienie- to współpraca, wzajemne oddziałowywanie, wzajemne porozumienie. Ziemia energetycznie pomaga nam, a my jej, taka umowa wiązana, gdzie obie strony oddychają sobą, przenikają się duchowo.


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL