Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lis 2012, o 21:53 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Miłość Karmiczna...

Niektórych ludzi łączą karmiczne związki. Taka może być też miłość. Jest wzajemna, ale niespełniona z jakiegoś powodu. Mówi się więc wtedy, że dwie osoby są sobie przeznaczone. Upomina się o spełnienie nawet po wiekach, w każdym wcieleniu i w losach kolejnych pokoleń.

Wiele jest znaków spotkania karmicznej miłości. Są informacjami, zawartymi w sprzyjającym układzie planet, by spotkanie mogło się zdarzyć. Na to wskazuje także bardzo dziwny przebieg życia, ale też wyjątkowa zgodność cech i dążeń obu osób.
Spotkanie karmicznej miłości wskazuje też numerologiczna analiza związku. Niespełniona karmiczna miłość jest związkiem korzystnym bez względu na to, jakie nazwisko będzie nosić kobieta przed i po ślubie. Analizując setki cech mentalnych obu osób w najróżniejszych kombinacjach, osoby powiązane karmiczną miłością pasują do siebie "jak ulał"! W zasadzie, niczego nie trzeba zmieniać.
Czasem są naprawdę potrzebne niewielkie warunki dla duchowego dopełnienia tej miłości i szczęścia. Bywa, że trzeba tylko pokonać nieprzyjające okoliczności, które mogły być powodem dawnej rozłąki. Partnerzy nie muszą dopasowywać się do związku, ponieważ są wyjątkowo zgrani, zgodni w poglądach i celach życiowych.

Wielu ludzi czuje, że gdzieś na świecie jest osoba, którą nazywają „drugą połówką”. Nie wiedzą dokładnie, jak wygląda, kim jest i jakie są jej losy? Są jednak gotowi przyjąć ją na nowo do swojego serca bez względu na wszystko i wyrzec się dla niej wszelkich posiadanych wygód! Człowiek czuje, że taka osoba istnieje i trzeba ją odnaleźć! W przeciwnym razie jego dusza nie zazna szczęścia i spokoju.
Będzie się to przejawiało niezrozumiałym uczuciem osamotnienia uczuciowego, może nawet próbą zagłuszania tęsknoty karmicznej w nieustannych romansach, nałogach, jak też przeżywanych dramatach, klęskach i rozczarowaniach lub rozpaczliwych próbach samounicestwiania.
Nieszczęśliwa dusza grzęźnie w rozpaczy i nic jej nie zadowala; ani sława, ani pieniądze, ani żadne rozrywki towarzyskie. Jest głęboko nieszczęśliwa i sama dokładnie nie wie, dlaczego tak jest.
Tęsknota za niespełnioną miłością karmiczną jest zawsze cierpieniem. Takim, którego nie da się zamaskować w pozornie udanym życiu lub związku z kimś innym.

Wcześniej lub później do spotkania karmicznej miłości dochodzi, bo cały wszechświat temu sprzyja!
Ta miłość nie rodzi się powoli, ale wybucha nagle. Wystarcza jej jedno spojrzenie i rozpoznanie duchowe zakochanych. Jest jak piorun, magia, szaleństwo. Domaga się spełnienia - wbrew rozumowi, interesom i wygodzie życia. I choćby jej zaprzeczać, usiłować ją odepchnąć, to i tak dociera do głębi duszy i nie może zostać zapomniana.
Może zburzyć cały poukładany plan bezpiecznego i spokojnego życia, zgodnego z narzuconymi zasadami środowiskowymi. Domaga się zjednoczenia duszy i ciała od wiekow i pokoleń!
Jest więc siłą, nad którą trudno zapanować. Miesza siłę z bezsilnością, strach z nadzieją, porządek i rozsądek. A wszystko po to, aby dusze w triumfie nad czasem i przestrzenią stały się jednością.

Samo spojrzenie, nie wspominając o dotyku między osobami, związanymi karmiczną miłością, doprowadza do ekstazy, oszołomienia, utraty kontroli nad wydarzeniami i ich skutkami. I wcale nie chodzi o działanie hormonów, ale coś znacznie silniejszego i nieracjonalnego, co pozwala nawet duchowo kochającym się ludziom wyrzec się też fizycznej bliskości, mimo pragnienia zjednoczenia. Po to, aby czegoś nie zepsuć, nie zmarnować, nie stracić...kolejny raz.
Rozkosz, jaką daje spotkanie z karmiczną miłością, może więc wywoływać zwykła z pozoru rozmowa o byle czym. Taka, która tworzy pozorny dystans i daje czas na ochłonięcie z wrażeń i ułożenie w głowie uczuć oraz ich zrozumienie.
Takie spotkania są bowiem z jednej strony upragnione, ale też przerażające i zaskakujące. Ludzie mają wrażenie, jakby się znali od dawna.
Przyjmują to spotkanie z niedowierzaniem, ponieważ są udręczeni tęsknotą i poszukiwaniem siebie wzajemnie. Kiedy spotkanie dochodzi do skutku, to wydaje się ono kolejnym życia podstępem i fałszywą nadzieją. To taka mieszanka szoku i strachu przed odkryciem własnej tajemnicy serca.
Cechą charakterystyczną spotkania z karmiczną miłością jest to, że pojawia się zdolność do niezwykłego telepatycznego rozumienia uczuć i tęsknot drugiej osoby. Jednocześnie pojawia się nieśmiałość, speszenie, zawstydzenie, zagubienie. Takie osoby „czytają” swoje serca, dusze i wzajemne pragnienia wbrew oficjalnym komunikatom i zachowaniom.
Potęga karmicznej miłości staje się jednoznaczna przy pierwszym pocałunku. Wybucha z całą mocą ponadczasowa tęsknota i radością bliskości. A ludzie... nie mogą potraktować pocałunku powierzchownie. Nigdy nie traci on dla nich znaczenia! Za każdym razem staje się odkrywaniem wzajemnego piękna ponadczasowej i ponadwymiarowej miłości. Zawsze jest ważnym łącznikiem bez względu na okoliczności – do końca wspólnego życia takiej pary.
Niestety, spotkania z karmiczną miłością nie są łatwe. Na na jej drodze stoi wiele przeszkód, nawyków, a także...słabości i lęków mentalnych do przełamnia.
Postawową sprawą, ale też problemem ludzi, może być uświadomienie sobie, że o tę miłość i osobę chodziło od zawsze, od wieków i jest wytęsknioną dla duszy.
Spotkania raczej rzadko wypadają w łatwym czasie i okolicznościach. Tak musi być, ponieważ karmiczna miłość jest tą, która kiedyś (przed wiekami) została zmarnowana zbyt łatwym jej wyrzeczeniem jednej z osób. Zawisła więc w czasoprzestrzeni dla uregulowania relacji między dwiema osobami. Winny z dawna, będzie zatem mieć więcej utrudnień, aby tę karmiczną miłość (duchową) dopełnić dla spokoju obu dusz. Dopełnieniem wcale nie jest tylko seks. Nie wystarczy on do uzyskania spokoju partnerów, kochających swoje dusze. Nie da się od tego głębokiego uczucia uwolnić w żaden inny sposób, niż przez jasne określenie wzajemnych uczuć oraz zgodną decyzję obu osób o dalszym losie ich związku.
Karmiczna miłość jest ogromnym szczęściem dla człowieka i spotkanie z nią jest bardzo czytelne. Taka miłość nie złamie podstawowej zasady istnienia, jaką jest wola człowieka. Rozkwitnie w radości, dając szczęście swoją obecnością, albo zniknie na zawsze, kiedy się jej ktoś wyrzeknie. Odda własne szczęście na rzecz szczęścia ukochanej osoby. Jeśli między partnerami istniał kiedyś konflikt, to powinien on być zamknięty w taki sposób, aby nie powodował dalszych cierpień.
Spełnienie karmicznej miłości oznacza dla człowieka brak strachu, siłę wewnętrzną, spokój, ukojenie, koniec gry i pozorów. Wreszcie może on być tym, kim jest naprawdę i rozwijać się duchowo, by nieść swoim przykładem światło nadziei innym ludziom.
Oznaką spotkania karmicznej miłości jest to, że czyni człowieka lepszym, piękniejszym, zdolnym pokonać własne słabości. I poznać ją po tęsknocie za drugim człowiekiem w małym i dużym rozstaniu, które nie znika w miłych kontaktach z innymi osobami.

Związki karmiczne mogą przybierać rożną postać. Wszystko zależy od podświadomych pragnień. Może to być pragnienie jednej osoby, by związać się z drugą (i tak przez wiele wcieleń). Często spotyka się osoby, które wydają się bliskie i czuć do nich silny pociąg (niekoniecznie seksualny) i pragnienie by być razem. Jednak druga osoba nijak nie chce tworzyć związku lub na drodze tych dwojga pojawiają się nieoczekiwane komplikacje. Bywa też tak, że po prostu jedna strona pamięta podświadomie obietnice wiecznej miłości, a druga zupełnie nie wie o co chodzi. Jedna strona oczekuje cudownego związku, a druga zupełnie nic nie czuje. Tu przychodzi najczęściej cierpienie.
Ból pojawia się również wtedy, kiedy obie strony czuja, że spotkały „bratnią duszę”, jednak związek w ogóle się nie układa. Często osoby te dzieli odległość, albo tkwią już w innych związkach uwiezione. Taka trudna relacja może trwać bardzo długo, aż jedna ze stron nie postanowi się od tego uwolnić. Większość negatywnych i karmicznych relacji przynosi cierpienie, od którego można się w łatwy sposób uwolnić.

Czasem przyrzeczenia wiecznej miłości dają bardzo trudne sytuacje w następnych wcieleniach. Przykładowo partnerzy rodzą się jako bliźnięta, które są bardzo blisko, lub osoby tej samej płci, jednak nijak nie potrafią stworzyć związku. To powoduje często trudne problemy w życiu.

Kiedy podświadomie myśli, że tylko z tym partnerem może być szczęśliwa, to powstaje ograniczenie. Podświadomość warunkuje się i ogranicza tylko do jednej istoty (a właściwie do wyobrażeń o niej). To najczęściej przynosi cierpienie, ponieważ jest wewnętrznym ograniczeniem i przywiązaniem.

źródło: autorka Małgorzata Stawarz

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2013, o 20:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 paź 2013, o 16:08
Posty: 15
Podziękowań: 2
Iriso, napisalas mi, ze w moim przypadku to związek karmiczny. Czy w numerologicznej analizie związku widac, ze jest to milosc karmiczna?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2013, o 22:28 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Nie, niestety, ale na podstawie dat urodzenia tego nie można zobaczyć. Jedynie można przypuszczać, ale to już bardziej na charakterystyce, opisie swojego związku, relacji, znajomości który dana osoba przedstawi. Chociaż i ten sposób czasami zawodzi, bo każde uczucie jest inne, może inaczej się rozwijać, w zależności od partnerów itp.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 16:34 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Iriso, a jak jeszcze można zobaczyć że związek jest karmiczny? Napisałaś gdzieś, że liczba z drogi życia musi być w I warunkach życia partnera, a czy jest jeszcze jakiś inny sposób? Szukałam w necie ale nie znalazłam nic.I jeszcze jedno pytanie. Jak w numerologii widać to "przyciąganie". Z tego co się zorientowałam to, że 2/11 są takimi osobami do których "ciągnie", "nauczycielami". Ale nie każdy ma w dacie urodzenia 2/11 ,albo są dwie 2/11 a ty potrafisz określić kto przyciąga kogo? Bardzo mnie to zainteresowało...... więc jeśli mogłabyś udzielić mi odpowiedzi to bardzo dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2014, o 18:33 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
tatiana_74 napisał(a):
Iriso, a jak jeszcze można zobaczyć że związek jest karmiczny? Napisałaś gdzieś, że liczba z drogi życia musi być w I warunkach życia partnera, a czy jest jeszcze jakiś inny sposób? Szukałam w necie ale nie znalazłam nic.I jeszcze jedno pytanie. Jak w numerologii widać to "przyciąganie". Z tego co się zorientowałam to, że 2/11 są takimi osobami do których "ciągnie", "nauczycielami". Ale nie każdy ma w dacie urodzenia 2/11 ,albo są dwie 2/11 a ty potrafisz określić kto przyciąga kogo? Bardzo mnie to zainteresowało...... więc jeśli mogłabyś udzielić mi odpowiedzi to bardzo dziękuję.

Ech temat rzeka. Jest kilka sposobów, ale tak naprawdę, to każdy związek jest karmiczny, a tylko niektóre według numerologii otrzymują takie miano. Nie ma przypadków, wszystko dzieje się po coś, tak samo jest ze znajomościami, każdy człowiek w naszym życiu pojawia się po coś. Na swojej drodze spotykamy ludzi, którzy nam mają pomóc, albo my im mamy pomóc. I nie zawsze o pomoc całkiem fizyczną chodzi, choć i o taką też. Częściej chodzi o zrozumienie, o naukę. I o karmę też. I raz jest to spłacanie karmy, kiedy indziej zaciąganie nowej, albo i jedno i drugie, a wszystko to po to, żebyśmy mogli się uczyć, doskonalić, bo po to właśnie przychodzimy na ziemię.

Jak poznać że związek jest karmiczny, tych sposobów jest kilka, a wraz z coraz większym zainteresowaniem numerologią pojawiają się nowe. Do głównych i raczej najczęściej używanych należą:
- dzień urodzenia pokrywa się z wibracją drogi życia,
- I PZ pokrywa się z wibracją drogi życia,
- związki osób, o wibracji 2,7,9 są związkami karmicznymi.

Ja o "przyciąganiu", piszę właśnie wtedy, kiedy widzę, iż dzień urodzenia jednej osoby jest taki sam jak Droga Życia drugiej. Zazwyczaj określam, kto kogo przyciąga.
Nie tylko 11, będą przyciągać, ale i inne Liczby Mistrzowskie, ponieważ każda z tych liczb ma cechy odpowiednie dla nauczyciela.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2014, o 14:33 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
- związki osób, o wibracji 2,7,9 są związkami karmicznymi.


Czy chodzi tu o że np.z daty urodzenia wychodzi mi 7 i mój partner to tez 7-mka to juz jest związek karmiczny?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2014, o 14:36 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Nie, to wtedy związek będzie miał 5/14
Chodzi o to, że jeżeli po dodaniu Dróg Życia (Twojej+partnera) wyjdzie 2,7 lub 9, to wtedy niektórzy uważają, że od razu trzeba przyjąć, iż jest to związek karmiczny.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2014, o 14:42 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Teraz rozumiem , bo troszkę sie przestraszyłam jakoś koło mnie kręca sie same siódemki :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2014, o 14:46 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Jak siódemki z DŻ, to widocznie z wieloma osobami masz do przepracowania karmę wolności ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2014, o 18:02 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Dziękuje Ci Irisko za odpowiedz.
Teraz już widzę, że ten mój związek jest rzeczywiście silnym związkiem karmicznym. Ta 7 ze wspólnej drogi życia rzeczywiście utrudnia nam życie, ciągłe podróże i wyjazdy, które nie sprzyjają niestety rodzinie... Ale nie to mnie martwi najbardziej. Zauważyłam, że jakkolwiek bym liczyła nasze daty urodzenia,piramidki, lata numerologiczne, lata osobiste w ważniejszych momentach naszego życia to ciągle prześladuje nas liczba 2. Więc chyba powinnam i na tę liczbę zwrócić szczególną uwagę. To również wibracja naszej daty ślubu. Przeczytałam już tyle o tej liczbie, że mam mętlik w głowie. Najbardziej niepokoi mnie ona w naszych II wyzwaniach i w wyzwaniach Głównych ( obydwoje ją mamy tylko nie wiem czy na minusie). Jak pogodzić tą 7 z 2 .

I jeszcze jedno pytanie Irisko, czy jest możliwe, że już przepracowaliśmy naszą karmę, bo zauważyłam, że choć problemy są podobne, to my reagujemy na nie inaczej i przez to żyje się tak jakoś lżej.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL