Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 maja 2013, o 15:20 

Dołączył(a): 31 maja 2013, o 00:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Ewelina, tak zgadzam się , nie warto walczyć :(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 20:14 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Ja o swój zawalczyłam i nie żałuję :) Nie ma jednej dobrej drogi, każdy scenariusz życia jest inny, bo każdy ma nauczyć się w nim czegoś innego.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 20:28 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Zależy o jaką walkę tu chodzi od tego zacznijmy. Ja mówiłam o tego typu co została opisana przez M.M i o tym jak ktoś jest niogarnięty, nie wie czego chce itp.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 20:51 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Początkowo wydawało się, że to bez sensu. Chaos, walka, szarpanina. Jednak postanowiłam zaufać intuicji i po dziś dzień, nadal jesteśmy razem :)

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2013, o 21:31 

Dołączył(a): 31 maja 2013, o 00:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Atapi bardzo pozytywnie, może opiszesz coś więcej...
w jaki sposób zatem,,walczyłaś'' ? ;)

Wiem, że czasem warto walczyć aczkolwiek z drugiej strony należy uszanować decyzje drugiej strony i nie pchać się na siłę..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, o 07:41 

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
jednej rzeczy teraz nie rozumiem piszecie że miłość karmiczna raz odrzucona nie wraca ok. A z drugiej strony , że to miłość odrzucona w innym wcieleniu. To dlaczego wróciła np. w tym skoro już wrócić nie miała?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 09:00 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
M.M ahhh to troszkę opowieść jak z telenoweli :) A jednak czasem w życiu i nieprawdopodobne się zdarza.
Pokrótce więc: swojego obecnego partnera poznałam kilka lat temu. Na forum ezoterycznym zresztą :) Zobaczyłam tylko nick i jeden post, a spłynęła na mnie pewność, że coś nas łączy i że to jest bardzo silne. Kolejno najpierw on traktował to lekko a ja walczyłam, później ja się wycofałam, jeszcze później to on o mnie musiał zawalczyć- istna "Moda na sukces" :D
Chodziło o to, że całe życie unosiłam się honorem i wycofywałam. Dopiero ten związek nauczył mnie cierpliwości, pokazał że duma czasem bywa fałszywa.
A że jest karmiczny to wiemy oboje, lecz nie robimy z tego powodu larum. To co było złe, teraz wynagradza nam nie tylko miłość ale i głęboka przyjaźń.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, o 09:14 

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
Atapi ile to trwa i jak mocno jesteście karmiczni? Jaka liczbę macie związku?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 10:37 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Teraz sobie inni będą porównywać - "Jak im się udało, to może nam też się uda... Będę walczyć." :D :D :D
Zatem życzę powodzenia i udanych walk. Każdy ma swoje lekcje do przejścia, także nie będę przeszkadzać. :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, o 11:06 

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
oczywiście pięknie byłoby mieć miłość bez problemów, bez walki. Tylko po co takie beznadziejne relacje w ogóle występują ? I mam pytanie jeśli raz taką miłość się odrzuci to ona nie wraca ---to dlaczego nazywana jest ta miłość z poprzednich wcieleń, odrzucona --nie powinna wrócić jak to jest ktoś mi to wyjaśni?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL