Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 gru 2012, o 23:26 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Niełatwo było trafić na ten wątek.

Witam!

Miło mi się przywitać ze wszystkimi forumowiczami. .

Na forum trafiłam, bo cała strona, tak jak głosi jej przesłanie jest pozytywna, a ja jestem na etapie szukania wszystkiego, co pozwala się uśmiechnąć.

Jestem na pewno osobą uduchowioną, nieco czasem od tej duszy uciekającą "ze strachu", bo jeśli pozwalam sobie na kontakt ze światem, nazwijmy go, niematerialnym, doświadczam wiele. Kiedyś mnie to wystraszyło i latami tkwiłam tylko i wyłącznie w głowie i rozumie.
Myślę, że od tamtego czasu dojrzałam i wiele zrozumiałam, najpierw nauczyłam się na nowo czuć, a teraz powoli wracam do swojego wnętrza, tego co w nim niezwykłe i już się nie boję, bo wiem, że mi to potrzebne. Mam nadzieję, że będziecie mnie w tym wspierać.

Nie wróżę, i chyba nie będę. Natomiast mam sporą intuicję w stosunku do innych ludzi i tego, co się z nimi dzieje. Czasem "widzę" odpowiedzi lub problemy. Na sobie znany sposób.

Chyba to przydługie...;)

Uściski dla wszystkich.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2012, o 23:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Witam Cię Kala i zapraszam do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi użytkownikami tego forum, a także do pogawędki na czacie ;) :) My ze swojej strony oczywiście ofiarujemy wsparcie, a także pomoc jeżeli będzie taka potrzeba. A poza tym fajnie napisałaś, nic nie jest długie, dzięki temu chociaż po części możemy Cię poznać :)

Miłego korzystania z forum! :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2012, o 10:05 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1302
Podziękowań: 556
Witaj Kala :)

Dobrze, że jesteś z nami, na pewno będziemy dzielić się wiedzą i sobie pomagać :)
Czuj się jak u siebie.

Pozdrawiam!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2012, o 10:33 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Witam Cie na forum, liczę, że znajdziesz tu to czego szukasz.

_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL