Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 kwi 2014, o 02:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Sen napisał(a):
Co sądzicie o tym, że może to być na zasadzie energii?
Będąc sobą, reprezentujemy jakąś prywatną i ''oryginalną'' energię, i miejsca które nas przyciągają mogą emitować podobną energię?

Ps. Większość ciągnie na wschód, głównie azja, domu religii i filozofi myślicieli.


Mnie np. Azja kojarzy się z duchowością, może to przez buddyzm ?

A co do energii, to jest to całkiem możliwe.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 26 lip 2014, o 14:23 

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Zagubiona napisał(a):
Moim zdaniem można interpretować nas samych. Miejsce, w którym najlepiej się czujemy pokazuje czego nam brakuje na codzień, co najlepiej na nas wpływa, mówi, jacy jesteśmy.

ale mozna nie wiedzieć gdzie sie dobrze czujemy np nigdy nie byłam w Poznaniu a może tam by mi było najlepiej ale stwierdzić na pewno tego nie moge dopóki tam nie pojade
są miliony nieznanych miejsc nie popularnych na całym świecie a moze wlasnie tam czulibysmy sie najlepiej.....


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2014, o 20:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Tsuzumi napisał(a):
Zauważyłam w moim życiu pewne dziwne zjawisko i chcę się zapytać o Wasze zdanie.

Czy uważacie że są takie miejsca na świecie, które są nam tak jakby przeznaczone ? Czyli że przez całe życie coś nas do nich ciągnie i w końcu chcąc czy nie chcąc w nich wylądujemy ( choćby na chwilę ) ?
Jeżeli coś takiego istnieje, to dlaczego tak się dzieje ? :)


Chyba tak jest!
Ja mieszkam od kilku lat w Szwecji i tu czuje sie nareszcie w domu.

Ale bylam pol roku w Niemczech i tez dobrze tam sie czulam, tyle ze mialam odczucie ze czas na mnie, czas na nowe doswiadczenia, i tak trafilam tu gdzie jestem ;)
Mam jednak przeczucie ze to nie koniec mojej wedrowki :)
Reasumujac- jest wiele miejsc ktore nas " wola" tyle ze nie wszystkie sa na " stale" nie wszystkie sa " domem" mnostwo jest miejc wibrujacych podobnie jak my ale tylko niewiele tak jak my ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:10 

Dołączył(a): 24 lip 2014, o 20:23
Posty: 8
Podziękowań: 1
Czy silny związek z konkretnym miejscem - miejscowością, a nawet mieszkaniem - może wynikać z tego, że przebywało się w nim czy nawet mieszkało w poprzednim wcieleniu? Dla mnie to niezrozumiałe, ale ciągnie mnie niczym magnes do pewnego zwyczajnego miasteczka. Najpierw myślałam, że wynika to z tego, że męczę się w dużym mieście, chociaż mieszkam tam od urodzenia (poza okresami, gdy bywałam za granicą). Ale mieszkałam za granicą w rozmaitych, często pięknych miejscach (np we włoskim miasteczku rok), a żadne nie działa na mnie tak jak owo miasteczko, w którym pragnę zamieszkać.
Zdarzyło się tam wiele traumatycznych dla mnie wprost rzeczy, ale mimo to ciągnie mnie tam jak duszę do Raju:) Jeżdżę kosztem całodniowego zmęczenia, byle tylko tam przebywać. Jak wyjeżdżam to chce mi się płakać. Dosłownie. Na szczęście to blisko ode mnie i przeprowadzka jest jak najbardziej realna.
Czy w tym miasteczku mogłam już kiedyś mieszkać?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2014, o 17:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
według mnie może nie tyle w tym miasteczku co w tym miejscu lub moze masz tam własnie coś do zrobienia. Jeśli jest tak jak piszesz to koniecznie się przeprowadź skoro to jest realne.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2014, o 20:55 

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Hanami napisał(a):
Czy silny związek z konkretnym miejscem - miejscowością, a nawet mieszkaniem - może wynikać z tego, że przebywało się w nim czy nawet mieszkało w poprzednim wcieleniu? Dla mnie to niezrozumiałe, ale ciągnie mnie niczym magnes do pewnego zwyczajnego miasteczka. Najpierw myślałam, że wynika to z tego, że męczę się w dużym mieście, chociaż mieszkam tam od urodzenia (poza okresami, gdy bywałam za granicą). Ale mieszkałam za granicą w rozmaitych, często pięknych miejscach (np we włoskim miasteczku rok), a żadne nie działa na mnie tak jak owo miasteczko, w którym pragnę zamieszkać.
Zdarzyło się tam wiele traumatycznych dla mnie wprost rzeczy, ale mimo to ciągnie mnie tam jak duszę do Raju:) Jeżdżę kosztem całodniowego zmęczenia, byle tylko tam przebywać. Jak wyjeżdżam to chce mi się płakać. Dosłownie. Na szczęście to blisko ode mnie i przeprowadzka jest jak najbardziej realna.
Czy w tym miasteczku mogłam już kiedyś mieszkać?

moze mieszkalas tam ze swoja Miloscia zycia w poprzednim wcieleniu i mimo, ze bylo Wam tam czasem ciezko to i tak czulas sie najszczesliwsza na swiecie ze swoim ukochanym wiec teraz serce to pamieta i Cie tam ciagnie po spelnienie... ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2014, o 08:17 

Dołączył(a): 24 lip 2014, o 20:23
Posty: 8
Podziękowań: 1
Dziękuję Wam:)
Raczej nie mieszkałam z miłością życia, bo w tym właśnie miejscu mieszka człowiek, któy skrzywdził mnie w tym życiu najbardziej na świecie. Więc tego właśnie nie rozumiem - powinnam omijać to miasto szerokim łukiem (omijam różne miejsca z powodu zwykłej niechęci, nawet kosztem własnej wygody), a tymczasem przebywania TAM potrzebuję niemal jak powietrza:) To mnie właśnie bardzo dziwi i zastanawia.

CO do Azji - fanatycznie kocham Japonię i kilka razy robiłam po0dchody, by tam pojechać. Dwa lata temu załątwiłam sobie nawet wolontariat na starej japońskiej farmie - rozmowa tylko po japońsku itd. Niestety, musiałam zrezygnować, bo okazało się, że jestem w ciąży i tak z Japonii nici. Ale znałąm kiedyś dziewczynę tak zakochaną w Indiach jak ja w Japoonii i sporo rozmawiałyśmy o reinkarnacji. Ona mówiła właśnie,że to odzywa się pamięć z poprzednichy wcieleń. W co wierzę, zważywszy na fakt, że dosyć łatwo szło mi samodzielne uczenie się podstaw japońskiego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 14:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Hanami napisał(a):
Dziękuję Wam:)
Raczej nie mieszkałam z miłością życia, bo w tym właśnie miejscu mieszka człowiek, któy skrzywdził mnie w tym życiu najbardziej na świecie. Więc tego właśnie nie rozumiem - powinnam omijać to miasto szerokim łukiem (omijam różne miejsca z powodu zwykłej niechęci, nawet kosztem własnej wygody), a tymczasem przebywania TAM potrzebuję niemal jak powietrza:) To mnie właśnie bardzo dziwi i zastanawia.

Może właśnie dlatego powinnaś tam zamieszkać? Aby wybaczyć, zapomnieć chociać częściowo, to co się między Tobą, a tym człowiekiem wydarzyło. W pewien sposób wyleczyć się z tego co było, zamknąć przeszłość. Inaczej spojrzeć na tego człowieka.

Hanami napisał(a):
CO do Azji - fanatycznie kocham Japonię i kilka razy robiłam po0dchody, by tam pojechać. Dwa lata temu załątwiłam sobie nawet wolontariat na starej japońskiej farmie - rozmowa tylko po japońsku itd. Niestety, musiałam zrezygnować, bo okazało się, że jestem w ciąży i tak z Japonii nici. Ale znałąm kiedyś dziewczynę tak zakochaną w Indiach jak ja w Japoonii i sporo rozmawiałyśmy o reinkarnacji. Ona mówiła właśnie,że to odzywa się pamięć z poprzednichy wcieleń. W co wierzę, zważywszy na fakt, że dosyć łatwo szło mi samodzielne uczenie się podstaw japońskiego.

Zapewne już tam kiedyś byłaś ;) Myślę, że na pewno, w obecnym życiu odwiedzisz Japonię, zresztą tego Ci życzę :).


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL