Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Medium
PostNapisane: 12 sty 2013, o 22:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 204
Witam, co prawda ten dział jest poświęcony Jasnowidzeniu, niemniej jednak mój temat w pewnym sensie będzie do tego nawiązywał.

Jak wiecie na świecie jest pełno ludzi które mogą być medium, w pewnym sensie spotkały się w jakiś sposób z jasnowidzeniem albo miały jakiś kontakt z duchami czy innymi tego typu istotami.
Dlaczego właśnie o medium chciałbym napisać?

Według mnie medium jest powiązane z rozwojem duchowym, czasami także z jasnowidzeniem, Ja sam medium dzielę na kilka pomniejszych grup, niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić, z moim podziałem, bądź mogą mieć podobne zdanie.
Tutaj opisze typy medium które według mnie występują:

Medium widzące, jak sama nazwa wskazuje takie osoby widzą inne byty, duchy, dusze i inne istoty, ale nie tylko, medium widzące to również osoby które przejawiają zdolności jasnowidzenia, zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu. Ja sam mogę się śmiało nazwać takim medium ponieważ mam sny w których widzę przyszłość.

Medium słyszące, jest to rodzaj medium które według mnie słyszy głosy dusz, duchów i innych istot, które albo mówią co takie osoby mają zrobić aby im pomóc, albo np. mówią co się zdarzy w przyszłości aby uniknąć takich a nie innych zdarzeń. Dodatkowo takie typy medium mogą być wykorzystywane przez byty aby takie osoby pomogły bytom odnaleźć swoją drogę, albo aby pomogły załatwić coś czego takie np. dusze nie zrobiły za życia a bez tego nie odejdą tam gdzie się udają dusze.

Medium czujące, tutaj jest problem z jasnowidzeniem, niemniej jednak takie typy medium mogą odczytywać z różnych przeczuć że coś może się wydarzyć, albo że w miejscu w którym są, albo rzecz którą dotykają są powiązane z czymś co się już zdarzyło albo ma zdarzyć.

Na internecie, jest jeszcze więcej typów medium o których można usłyszeć, są to osoby które malują obrazy, osoby w które ciała wchodzą inne byty niematerialne itd.

A Wy należycie do jakiegoś typu medium?

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medium
PostNapisane: 13 sty 2013, o 15:06 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Hmm dodałabym, że są osoby, które czują wygląd istoty, która znajduje się obok. Ja tak mam na przykład. Nie widzę, ale czuję - ich wygląd, "wiek", energię, ciepło lub zimno, emocje, nastawienie... słyszę też czasem, ale nie tak jak się słyszy mamę czy koleżankę, tylko w głowie, to inny impuls. Z innego źródła pochodzi.

Poza tym, jasnowidzenie to nie tylko widzenie obrazu, ale czucie przyszłych emocji związanych np. z daną osobą - być może ma to jakąś inną nazwę, nie wiem, jestem z praktyków bardziej niż z teoretyków. Najpierw coś robię, eksperymentuję, a później czytam co to może być lub znaczyć.

Bart, uważam, że powinieneś ruszyć z rozwojem w tym kierunku, bo masz umiejętności, a ich nie wykorzystujesz. Poświęcony czas na rozwój nigdy nie okazuje się czasem zmarnowanym.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2013, o 18:52 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
To odczyt zapisanych informacji w duszy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medium
PostNapisane: 17 sty 2013, o 19:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2013, o 19:06
Posty: 3
Podziękowań: 1
Witam wszystkich serdecznie.
Cieszę, się że ktoś poruszył temat MEDIUM.
Przyznam szczerze, że mam z tym spory problem. Nie mam z kim o tym porozmawiać, ani też kogo poradzić się... Ale może zacznę od początku.
Wszystko zaczęło się jakieś 10 lat temu.. Zaczęłam wtedy wyczuwać czyjąś obecność wokół mnie.. Nie widziałam, nie słyszałam, ale czułam że "ktoś" wszedł do pokoju, albo przeszedł, albo siedzi w pokoju.. albo dotyka mnie.
Od dwóch lat choć, bardzo bronię się.. ten przeklęty dar.. (dla mnie przeklęty wytłumaczę poniżej) rozwija się. Mianowicie wyczuwam już posturę "dusz", ilość (czasem jedna, a czasem jest ich grupa, która krąży jak tornado wokół mnie). Widzę tzw białe poświaty kul.. choć wg mnie to formy odwróconej kropli hm.. które są lżejsze, cięższe, jaśniejsze, ciemniejsze, większe, mniejsze.
Widzę, również duszę swojego syna, który żyje.. ale gdy śpi, zdaża się że jego dusza radośnie, podskakuje biega po całym mieszkaniu.
Śnią mi się też osoby, z mojej rodziny, które już nie żyją.. z różnym przekazem.
Czuję nastrój "dusz", niekoniecznie pozytywny. Dlatego jest to przeklęty dar. Boję się go, jestem bardzo wrażliwa. Przeraża mnie myśl, że miałabym przeprowadzać dusze do świata zmarłych..
Choć nic w kierunku "daru" nie robiłam i wciąż nie robię, to od dwóch lat jego zakres znacznie rozszerzył się. Jak to powstrzymać? A może znajdzie się dzięki temu FORUM osoba, która ma wyższy szczebel świadomości ode mnie i mi pomoże?

Samotna1984


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2013, o 10:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Medium to człowiek, którego ciało eteryczne łatwo odłącza się od ciała fizycznego. Jest to niebezpieczne, a więc możemy powiedzieć, że taka osoba jest chora, gdyż naturalnie eteryczna powłoka odłącza się tylko w chwili śmierci. Pamiętajmy, że eteryczny pierwiastek jest przewodnikiem prany i jego odłączanie może skończyć się śmiercią!
Dzięki płynności ciała eterycznego człowiek odbiera więcej wrażeń subtelnych przez co jest narażony na działanie negatywnych bytów. Dlatego takiej osobie towarzyszy cała obstawa przewodników nie pozwalająca, by dzicz się do nich dobrała.

Wracając jednak do jasnowidzenia powiem tylko tyle, że medium dzięki możliwości odłączenia części swego ciała eterycznego może słać je na dalekie odległości i widzieć. Są jednak pewne ograniczenia np. musi wpaść w trans, a oderwanie choć cząstki materii eterycznej z ciała skutkuje poważnymi problemami zdrowotnymi.
Nie wspominając o ciągłym balansowaniu na krawędzi szaleństwa z powodu kontaktów z duchami.

Jeśli chcesz z tym skończyć to proponuję przestać, dać sobie spokój z rozwojem duchowym i zająć się materialnymi sprawami. Mówiąc bardziej ezoterycznie - obniż swój poziom wibracji bo ten, który masz... nie jesteś do niego przystosowana.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.net


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL