Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2018, o 08:24 

Podziękowań: 0
Witam.
Dziś miałem sen o tym że jestem normalna osobna ale w jakimś domu czy gdzieś, była ukryta komnata. Weszłam tam i byli żywi umarli. Parę razy chciały mnie tam zaciągnąć ale bezskutecznie. W końcu im się udało. Chcieli mnie przemienić w siebie, okazało się że czcili matkę boska i jej służyli.
W końcu jakaś pani umarła chyba odezwała sobie paznokieć i mi to dała do zjedzenia żebym się przemienił. Mówiłem że nie chce i nie zjem. Blagalem figurke matki boskiej żeby to było bezboleśnie i to ona mnie przemieniła. Tak się stało. Potem zauważyłem koło siebie parę prezydencką i okazało się że dla mnie chwila A dla nich to około całego dnia. Potem chciałem odejść i matka boska wzięła przed dom który się pali. Biegam w tamtą stronę i wokół domów obok było położenie martwić żołnierze. Potem okazało się że z tego domu są krzyki i że to dom mojego kolegi to pobiegłem ich uratować z pożaru ale nikogo w domu nie było( przechodziłem przez ściany sufit itp bo było szybciej) gdy skończyłem poszukiwania jacyś ludzie z bronią wchodzili do tego domu. Macie może pomyśl o co chodzi ?

Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2018, o 21:23 
Administrator

Podziękowań: 605
Wow, ale fabuła! :)
Może najadłeś się na noc ciężkiego jedzenia i wątroba nie wydaliła, wyrzucając Ci koszmary?

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2018, o 17:41 

Podziękowań: 95
Zawiązałeś Pakcik z istotami które wykorzystali wizerunki religijne w które coś dla Ciebie znaczą lub wyznajesz. Potem Ci wyreżyserowali sen na podstawie twoich symboli , wartości coś co dla Ciebie coś znaczy i to jaką energię wydzielałeś w trakcie tym się karmili.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt