Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2013, o 21:21 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Mam kilka marzeń. Pragnę być całkowicie zdrową i czuć się komfortowo w swoim ciele. Chciałabym nauczyć się grać na perkusji. Miło byłoby wreszcie spotkać swoją drugą połówkę. Fajnie byłoby też mieć własny samochód. Z podróży marzą mi się Hawaje i Nowy Jork. Pragnę być niezależna finansowo i mieć własne mieszkanie. Przydałoby się wkońcu dobrze nauczyć angielskiego i swobodnie się w tym języku komunikować. No i chciałabym się rozwijać, być każdego dnia coraz lepszą osobą, mieć w sobie coraz więcej miłości i życzliwości, i móc sobie powiedzieć, że jestem z siebie dumna :).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 4 mar 2014, o 14:39 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Mam wiele marzeń ^^ Chcę umieć w pełni akceptować samego siebie, pragnę skończyć szkołę i znaleźć pracę, by móc realizować swoje inne marzenia, które wymagają stabilnej pozycji np. finansowej.Pragnę spotkać swoją drugą połówkę, z którą założyłbym rodzinę i spędził resztę swojego życia.
Marzy mi się też podróżowanie po świecie u boku osoby, którą bym kochał

 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 4 mar 2014, o 14:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Czyli taki przyziemny jesteś:D
Ale takie przyziemne marzenia są najfajniejsze, bo zawsze jesteśmy świadomi tego, że jeśli tylko pozwolimy i dopuścimy to się spełnią :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 3 lut 2015, o 23:08 
Zagubiona
====
Mam niemal całą rodzinę w Norwegii. Fakt, można się w niej zakochać bez pamięci, jako obszar niezwykłych krajobrazów i zakątków, lecz....mentalność Norwegów nie jest aż taka fajniusia...Większość myśli i czuje "na płasko", powierzchownie. Nie szanują kobiet.


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2015, o 14:48 

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 14:30
Posty: 11
Podziękowań: 0
Pamiętam jak oglądałem transmisję ze szkolenia i tam prowadzący mówił o marzeniach, rysował koła, takie zbiory, największe koło zawierało w sobie wszystkie mniejsze. Mówił, ze nasze cele powinny być takie, ze kiedy myślimy o nich to czujemy ekscytację, by to było coś co nie jesteśmy pewni, ze damy radę to zrobić. Mówił on tez o tym, ze to co obiektywnie mozemy zrobić to nawet nie przychodzi nam do głowy, bo w sumie nie kazdy myśli o tym by być najbogatszym na świecie, a obiektywnie jest to mozliwe. Mi się marzy dobre zycie - he, a co to znaczy w moim słowniku, to juz ja tylko wiem, w sumie nie powiem nawet, ze mam marzenia, bo ja do tego dązę na co dzień.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 6 lip 2015, o 10:47 

Dołączył(a): 6 lip 2015, o 10:33
Posty: 10
Podziękowań: 0
Moim największym marzeniem do niedawna było znalezienie pracy. Po miliardzie wysłanych cv i godzin spędzonych na czytaniu ogłoszeń w gazetach, byłem już maksymalnei zrezygnowany. Aż w końcu kumpel polecił mi, żeby może spróbować aplikować na jakiś staż, a potem podłapię coś fajnego... i się udało! Dzięki darmowej bazie praktyk i staży [reklama] znalazłem pracę marzeń :) Po 3 miesiącach stażu dostałem pracę ! Siła motywacji i pozytywnego myślenia mega pomogła :) Nie poddawajcie się i spełniajcie swoje marzenia!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 30 lis 2015, o 11:22 

Dołączył(a): 31 lip 2015, o 11:55
Posty: 8
Podziękowań: 0
tadzik90 napisał(a):
Moim największym marzeniem do niedawna było znalezienie pracy. Po miliardzie wysłanych cv i godzin spędzonych na czytaniu ogłoszeń w gazetach, byłem już maksymalnei zrezygnowany. Aż w końcu kumpel polecił mi, żeby może spróbować aplikować na jakiś staż, a potem podłapię coś fajnego... i się udało! Dzięki darmowej bazie praktyk i staży [reklama] znalazłem pracę marzeń :) Po 3 miesiącach stażu dostałem pracę ! Siła motywacji i pozytywnego myślenia mega pomogła :) Nie poddawajcie się i spełniajcie swoje marzenia!


Gratulacje Tadeusz! Ja też długo się starałam, aż w końcu pewna agencja pracy w Poznaniu pomogła mi spełnić moje marzenie o pracy :) Cieszę się przeogromnie i mam nadzieję, że wszystkie moje pozytywne myśli zostaną ze mną na dłużej tworząc dobrą atmosferę do działania i dawania z siebie jeszcze więcej! :)


Ostatnio edytowano 30 lis 2015, o 16:52 przez sentinel89, łącznie edytowano 1 raz
spam


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL