Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 gru 2013, o 16:09 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 15:59
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem nowym forumowiczem.

Tytułem wstępu chciałbym przedstawić osobę, która w dużym stopniu przyczyniła się do mojego przebudzenia.
Choć było to bardzo szokujące i bolesne to muszę przyznać, że było warto.

Osobą jest Mark Passio.

Poniżej przedstawiam tłumaczenie krótkiej biografii Marka (źródło: http://www.whatonearthishappening.com/contact):


Cytuj:
Mark Passio jest niezależnym badaczem, mówcą, uczestnikem radio talk show, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii. Mark podjął zadanie montażu ogromnej ilości poszukiwań w dziedzinie badań metafizyki, okultyzmu, duchowości , symboliki i świadomości . W 2007 roku, Mark rozpoczął przedstawianie informacji w formie serii prezentacji pt "What On Earth Is Happening", z zamiarem rozpropagowania tego zasobu wiedzy do zwiększenia świadomości publicznej. Mark założył własną stronę internetową w 2008 roku w WhatOnEarthIsHappening.com. W 2010 roku, Mark rozpoczął hosting własnego tygodniowego internetowego programu radiowego, zwanego także "What On Earth Is Happening", która trwa do dnia dzisiejszego w formie podcastów na stronie Marka. Mark jest także jednym z współtwórców oraz gospodarzy konferencji "Free Your Mind", która odbywa się w Filadelfii a poświęconej zagadnieniom związanym ze świadomością, kontrolą umysłu i okultyzmem. Z biegiem lat, Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej dziedzinie , takich jak "Tesla Science Foundation" , "Truth, Freedom, Property" oraz "Survive & Thrive Philadelphia". Ostatnim przedsięwzięciem Marka było prowadzenie intensywnego seminarium pod nazwą "Natural Law: The Real Law Of Attraction & How To Apply It In Your Life".


Strony www:
http://www.whatonearthishappening.com/
http://freeyourmindconference.com/

Od siebie dodam, że Mark był w przeszłości kapłanem Church Of Satan. Jednak doznał oświecenia, które zmieniło jego postawę wobec Świata i ludzi.

Strona Marka zawiera na prawdę dużo cennych materiałów związanych z takimi zagadnieniami jak:
- kontrola umysłu,
- okultyzm,
- symbolika,
- solucje,

Ze swojej strony zalecam przyjęcie zamieszczonych tam treści z otwartym umysłem.
Na początek proponuję rozpocząć od sekcji "Home". Następnie udać się do sekcji "Movies". Jednak prawdziwa skarbnica wiedzy jest w sekcji Podcasts". Znajdują się tam aż 144 podcasty. Ich zawartość jest tak ułożona, że warunkiem jest aby niczego nie pominać i zacząć od podcastu nr 1. I tak w miarę czasu, samozaparcia oraz możliwości kontynuować aż do numerka 144. Ja w ciągu roku dałem radę dojechać do numerka 140.

To tyle z mojej strony.
Osobom zainteresowanym życzę dużo samozaparcia i miłego eksplorowania.

Pozdrawiam,
LeUrc78


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL